Vyzerať štýlovo

Kupuješ si to najštýlovejšie oblečenie, skladáš z toho outfity, sleduješ najnovšie módne trendy, ale stále sa ti na tom niečo nepozdáva? Napriek tejto snahe, sú tvoje outfity nevýrazné? Pravdepodobne sa dopúšťaš týchto 2 veľkých chyb, ktoré ti brania vyzerať štýlovo.

Ak sa naozaj vyznáš v móde, tak pravdepodobne vieš, že existuje základný šatník obsahujúci kúsky oblečenia, ktoré sa hodia k čomukoľvek. Môžeš ich skvelé kombinovať aj medzi sebou. Určite také kúsky máš aj ty a ak ešte stále nie, tak by si si ich mala čo najskôr zaobstarať.

Základné oblečenie, ktoré sa da kombinovať medzi sebou, ti ušetrí nie len peniaze, ale aj tvoj každodenný čas, pretože už nebudeš tráviť hodiny premýšľaním, čo si máš obliecť.

Problém je však ten, že veľa žien nevie správne narábať zo základným šatníkom a oblečením, ktoré si kupujú. Snaž sa vyhýbať týmto 2 veľmi častým chybám a tvoje outfity konečne začnú vyzerať štýlovo.  

Chyba č.1: Rovnaký strih  

Zapamätaj si, že v každý outfit musí byť vyskladaný na kontraste. To znamená, pokiaľ máš obtiahnutý vrch a chceš si k tomu dať aj úzke nohavice alebo sukňu, nie je to správne a nebude to vyzerať dobre. Skús vymeniť úzke nohavice za široké a úzku sukňu za dlhšiu a voľnejšiu a uvidíš, že to všetko zmení.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miroslava Dobis | (@fashionspy.sk)

Takisto by si mala narábať aj s oversize kúskami. Široký vrch – úzky spodok. Široký spodok – úzky vrch. Je to zlaté pravidlo, ktoré by si si mala pamätať a riadiť sa podľa neho.  

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista