RESERVED

Kľúčové trendy jari 2021, všetky príťažlivé vzory a farby sezóny, strihy a detaily, to všetko nájdeš v novom jarnom Lookbooku Reserved

Novú odvážnu kolekciu RESERVED predstavujú modelky Barbara Valente a Berit Heitmann. Moderné objemné strihy odkazujúce na štýl z prelomu storočia Y2K a nové technológie sú skombinované s remeselnou zručnosťou. Bok po boku krásne ladia inovatívne recyklované materiály, háčkované motívy, štruktúrované textílie a materiály s hladkým leskom. Lookbook RESERVED dokazuje, že aj vzdialené trendy je možné spojiť a vytvoriť harmonický celok.

zdroj: RESERVED

Jar v Reserved je odvážnou kombináciou pastelov s nápadnými potlačami, vrátane veľkých grafických kvetov, batikovaných vzorov, alebo čiernobieleho pepita. Je tiež zaujímavá svojím romantickým štýlom, s veľkými goliermi zdobenými výšivkami alebo malým riasením, roztomilými šatami s nazberanými rukávmi alebo volánovými topmi.

Uprostred toho všetkého nájdeš aj nový minimalizmus. Skromné, jednoduché formy, vyjadrené v neobvyklých proporciách a charakteristických farbách (napríklad pistáciovej, olivovej, oranžovej alebo vanilkovej), prešívané, skladané, doplnené kontrastnými gombíkmi.

zdroj: RESERVED

Ako celok pôsobia dobre, ale zďaleka nepripomínajú štandardné kostýmy: šaty sú spárované s košeľou v rovnakej ružovej farbe a krátka hranatá bunda s mini sukňou. Vzhľad je doplnený modernými doplnkami ako sú: topánky s pätou na remienok, flip-flopy na opätku, svetlé čižmy alebo vysoké čižmy s hrubou podrážkou, clutch kabelka z prešívaného alebo pokrčeného materiálu prípadne kabelka s krátkou rúčkou. A k tomu všetkému – obrovské slnečné okuliare – odkaz na 80. roky.

zdroj: RESERVED

Jarná kolekcia RESERVED 2021 je dostupná online na na www.reserved.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista