Instagram/laurandnicolas

Asi každá žena túži po dokonalom vzťahu s tým pravým. Chceme, aby bolo všetko pekné, aby sme si rozumeli, no predovšetkým, aby sme boli šťastné. Chceš vedieť, či sa v takomto vzťahu nachádzaš?

Toto je 10 neklamných znakov, že si v šťastnom vzťahu, ktorý si naozaj zaslúžiš. Dosť bolo trápenia a smútku. Máš po svojom boku muža, ktorý sa bude snažiť urobiť tvoj život krajším, lepším a nikdy ti nezlomí srdce.

Dávaš, ale aj dostávaš späť

Vzťah by mal byť o rovnováhe. Nestačí, že ty do neho vkladáš svoju dušu, mal by to robiť aj tvoj priateľ. Mali by ste si pomáhať, podporovať sa, no niekedy aj prekvapiť a potešiť. Ide o hlavný znak šťastnej lásky, pretože vo veľa vzťahoch táto vec trochu absentuje.

Venuje ti dostatok pozornosti

V dokonalom vzťahu by ti mal partner venovať toľko pozornosti, koľko chceš. A najdôležitejšie je, že to robí rád a sám od seba. Nemusíš si pozornosť vynucovať, ale on sám vymýšľa program na trávenie vašich voľných chvíľ.

Vieš, že sa na neho môžeš spoľahnúť

Splní to, čo ti naozaj sľúbil, z obchodu prinesie to, o čo si ho naozaj požiadala a stretnete sa v čas, ktorý ste si dohodli. Vieš, že sa na neho môžeš spoľahnúť naozaj vo všetkom a nemusíš sa báť toho, čo by zas vyviedol.

Chváli ťa všade, kam prídete

Je hrdý na to, že si jeho partnerka a keď niekam prídete, nemá problém ťa pochváliť. Aj keď ty si nechceš priznať svoje úspechy v práci či v škole, on to urobí za teba. Skladá ti komplimenty aj za to, ako vyzeráš a páčiš sa mu dokonca aj nenalíčená.

Kvalitná komunikácia

Dokážete sa spolu rozprávať dlho a kvalitne. Nie sú to len povrchné reči o tom, aký ste mali deň alebo čo podniknete najbližší víkend. Zaujíma sa o to, čo si naozaj myslíš a čo ťa trápi. Ak vie, rád ti ponúkne pomocnú ruku alebo riešenie.

Neklame ti, vždy ti povie pravdu

Povie ti pravdu aj v prípade, že nie je pekná. Vie, že je to lepšie, než keby ti klamal. Zároveň ťa dokáže utešiť a vieš, že v jeho náručí ti bude hneď lepšie.

Nechce ťa zmeniť

Ľúbi ťa takú, aká si, aj s tvojimi nedostatkami či chybami. Tie má na tebe dokonca najradšej a nesnaží sa ťa zmeniť len preto, aby si zapadala do ideálu „dokonalej“ ženy. Ty si pre neho perfektná presne takáto.

Si pre neho prioritou

Chce s tebou tráviť čo najviac času, pretože ty si pre neho prvoradá. Niekedy ti dá prednosť aj pred priateľmi len preto, aby ťa podporil po ťažkom dni. Mala by si si to vážiť, pretože nie každá žena je pre toho svojho prioritou.

Dobré vzťahy s rodinou a priateľmi

Veľmi dôležité je aj to, že máte dobré vzťahy so svojimi rodičmi a vychádzaš aj s jeho priateľmi. Dokonca aj on prešiel prísnou kontrolou tvojich priateliek. Jednoducho ste sa našli a akceptujete aj ľudí, ktorí sú pre toho druhého dôležití.

Cítiš, že je to ten pravý

Nemôžeme opomenúť ani tvoj pocit, že je to naozaj ten pravý. Ver či nie, nie každá žena taký pocit vo vzťahu má a niekedy rozmýšľa aj nad tým, ako by jej bolo s niekým iným. Ak ti také myšlienky ani len neprídu na rozum, gratulujeme, našla si konečne pána Božského, ktorého si naozaj zaslúžiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating