unsplash.com

Po určitom čase sa zo vzťahu vytratí romantika. Množstvo vzťahov presne kvôli tomuto problému stroskotalo. Romantické chvíľky s milovanou osobou majú svoje čaro a každý z nás ich potrebuje. Niektorí ľudia však svoju lásku nedokážu dať patrične najavo, či nevedia, akým spôsobom majú prinavrátiť romantiku, ktorá sa z ich vzťahu akosi vytratila. Ak nevieš, ako na to, inšpiruj sa týmito desiatimi spôsobmi.

Zakaždým mu prejav svoju lásku iným spôsobom

Čím dlhšie váš vzťah trvá, tým častejšie si musíte navzájom hovoriť, že sa milujete. Prejaviť ju môžeš hneď niekoľkými spôsobmi. Skús mu napríklad napísať list, kde mu vyjadríš všetko, čo k nemu cítiš. Zanechaj mu po dome niekoľko odkazov, ktoré mu dokážu tvoju lásku. Napíš napríklad Milujem ťa na zrkadlo v kúpeľni či do rannej správy. Neboj sa urobiť to ako prvá, pretože sa ti to určite tisíckrát vráti.

Pravidelne spolu flirtujte

Vďaka tomu si sami sebe dokážete, že je vaša láska rovnako silná, ako bola na začiatku vzťahu.

Prekvap ho nečakanou schôdzkou

Ak spolu chodíte dlhšiu dobu, určite sa z vášho vzťahu vytratilo čaro chvíle, kedy ste sa spolu stretávali na rande. Vďaka tomu pocítiš  všetko, čo si cítila na vašich úplne prvých stretnutiach. Najlepšie sú tie najneočakávanejšie schôdzky.

Znášaj mu komplimenty

Každý túži po komplimentoch. Preto sa snaž mu ich hovoriť tak často, ako sa len bude dať. Vždy mu daj najavo, že si ho neuveriteľne ceníš a svoju lásku mu dokazuj nielen vtedy, ak ste sami. Hovor mu, aký je krásny, pochváľ mu nový účes či outfit.

Relaxujte spolu

Snažte sa tráviť čo najviac času v spoločnosti toho druhého. Či už bude váš spoločný čas nabitý aktivitami alebo si len tak nečinne budete ležať v posteli, posilní to váš vzťah.

Urobte si skvelé ráno

Sprav svojej láske raňajky do postele a ver mi, že bude naozaj veľmi šťastný. Je totiž úžasné privoňať k čerstvej rannej káve, ktorá bola uvarená s láskou.

Obdarúvajte sa

Nájdi si čas, aby si svojmu milovanému kúpila nejaký špeciálny darček. Prečo by si ho nemohla len tak bezdôvodne potešiť? Tvojho partnera zahreje pri srdci pocit, že si na neho myslela.

Častejšie mu dávaj najavo svoju lásku

Prostredníctvom objatí a bozkov dokážeš vyjadriť lásku bez slov. Tak prečo to nevyužiť? Rob to čo najčastejšie – pri ceste do práce, keď sa vrátiš z práce alebo len tak pri večernom pozeraní televízie. Je to také jednoduché, no vo vzťahu veľmi dôležité!

Nezabúdaj na dobrodružstvo

Ak sa chcete ešte viac zblížiť, vymysli niečo naozaj dobrodružné – extrémne športy či turistiku. Keďže pri takýchto aktivitách občas riskujete svoje životy, viac si budete vážiť toho druhého.

 

Zdroj: iheartintelligence.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating