unsplash.com

Neobávaš sa vyjadriť svoje emócie

Nikdy neschovávaš to, čo máš na srdci. Kedykoľvek sa so svetom podelíš o to, čo sa ti práve premáva hlavou, dáš priestor svojmu zlomenému srdcu, aby sa vykričalo. Chceš, aby každý vedel, ako trpíš a ako ti bolesť zožiera celé tvoje vnútro. Ľudia ťa pred touto tvojou otvorenosťou varujú, lenže ty nedokážeš niečo v sebe dusiť. Túžiš po tom, aby ostatní pochopili tvoje emócie, aby lepšie spoznali tvoje vlastné ja a nebáli sa tvojej spoločnosti.

Máš krehké srdce

Tvoje srdce si nezíska každý. Dostanú sa doň iba ľudia, ktorí sú ti nesmierne blízki, tí, ktorých miluješ a pár tvojich priateľov. Nikdy svoje srdce len tak nedáš niekomu do dlaní, pretože sa môže stať, že by ho držal prisilno a tým ho zničil. Ak sa to aj niekomu podarí, máš pocit, že sa ti zrútil celý svet. Toto zranenie sa zahojí len veľmi ťažko a ty sa kvôli nemu nebudeš môcť posúvať vpred. Nejaký čas potrvá, kým sa ti podarí zlomené kúsky tvojho srdca opäť zlepiť.

Skúsenosti si ceníš viac než čokoľvek iné

Radšej dávaš prednosť skúsenostiam ako objavovaniu nových vecí. Vieš, že najviac ťa tešia tvoje spomienky a nie majetok, ktorý vlastníš. Priateľov si nevyberáš podľa toho, koľko majú peňazí, ale aké skúsené je ich srdce. A ty si vždy tá, ktorá ich srdce zaplní láskou a šťastím.

zdroj: unsplash.com

Zamiluješ sa do niekoho na základe jeho charakteru

Si jednou z tých, ktorí tvrdia, že na vzhľade nezáleží. Nie je dôležité pozlátko, ale cukrík, ktorý je v ňom zabalený. Niekto, kto vyzerá veľmi dobre ťa nedokáže ohúriť. Radšej sa zaujímaš o jeho pocity, emócie a láskavosť k druhým ľuďom. Na ľuďoch si ceníš ich úprimnosť, dobrosrdečnosť a vášeň, ktorou oplývajú. Dokážeš viac oceniť tú krásu zvnútra ako krásu vonkajšiu.

Si milá osoba

Pomáhať druhým osobám sa stalo akýmsi tvojím životným cieľom. Svojim pekným úsmevom sa snažíš každému rozžiariť deň. Osamelým ľuďom poskytneš spoločnosť, dodávaš sebavedomie a pozitívnu energiu tým, ktorí to potrebujú najviac. Chceš, aby boli všetci šťastní, pretože vieš, aké je to predierať sa svetom úplne sám.

Záleží ti na šťastí druhých

Priam ti trhá srdce, keď vidíš, že na svete je toľko smútku a nešťastia. Želáš si, aby bolo v tvojej právomoci odstrániť všetok smútok na svete a vyčariť ľuďom na tvárach úsmev. Tvojím najväčším prianím je pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Neznesieš pomyslenie na to, že pokiaľ spíš, niekto na druhom konci sveta nemôže pokojne uložiť do postele svoju utrápenú dušu.

zdroj: unsplash.com

Miluješ umenie

Tvoje srdce sa dokáže pri pohľade na umenie celé roztopiť. Kreativitu si nesmierne ceníš a umelci, ktorí majú obrovské zapálenie pre to, čo robia, ti dodávajú energiu a neskutočne ťa inšpirujú. Ak si s takýmito ľuďmi, cítiš pocit spolupatričnosti.

S niektorými miestami si vytvoríš silné puto

Akonáhle niekam vkročíš, okamžite sa do danej krajiny zamiluješ. Cítiš sa magicky už vtedy, ak dýchaš vzduch v krajine a máš pocit, akoby si tam odjakživa patrila. Tento pocit ťa dokáže tak neskutočne nadchnúť a všetko, čo si sa o živote naučila, zrazu stratí význam.

Si veľmi citlivá

Občas si ľudia neuvedomujú, ako ťa dokážu svojimi slovami a činmi zraniť. Niekedy zabúdajú na to, že ty si len tak z hlavy nevymažeš spomienky a všetko, čo si s nimi zažila. Do vzťahov s ľuďmi, ktorí si ťa nevážia investuješ nesmierne množstvo energie a preto keď odídu z tvojho života, nesmierne to prežívaš a smútiš.

zdroj: unsplash.com

Všímaš si aj tie najmenšie detaily

Zbožňuješ, keď ti slnečné lúče hladia pokožku, usmievaš sa pri tom, keď vidíš ako malé dieťa našlo pokoj v náručí svojej matky, rada počúvaš spev vtákov a šuchot lístia. Tieto pre niekoho  možno nepodstatné veci ty zbožňuješ a dokážeš ich na rozdiel od iných patrične oceniť. Vďaka nim vieš, čo to znamená byť šťastná.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating