Pexels/Olya Kobruseva

V minulom článku sme ti prezradili, čo by podľa mužov mala robiť správna žena. Dnes sa na to pozrieme z opačnej strany a objasníme ti, aký by mal byť dokonalý partner. Aj keď vieme, že vo všeobecnosti taký neexistuje, pre každú priateľku by mal byť perfektný práve ten jej.

 1. Úprimnosť nadovšetko. Nemal by klamať. Nech pravda akokoľvek bolí, vždy by ju mal povedať. Zachová si u partnerky plnú dôveru.
 2. Mal by sa vždy vhodne obliekať. Nemal by nosiť tepláky tam, kde sa to nehodí. Avšak, oblek tiež nemusí nosiť 24 hodín 7 dní v týždni. Vždy by mal vedieť odhadnúť situáciu.
 3. Partnerku by si mal vážiť. Nikdy ju nesmie považovať za samozrejmosť a už vôbec by nemal stereotyp vo vzťahu prehlbovať.

 1. Dokonalý chlap musí vedieť upratať a pomáhať. Nemôže nechať všetko na žene, veď by sa z toľkých povinností psychicky zosypala.
 2. Mal by vedieť, kedy má povedať tie správne slovíčka, akými sú „ďakujem ti“, „ospravedlňujem sa“, „milujem ťa“ a „prosím si“.
 3. Taktiež by mal dbať na zdravý životný štýl a cvičenie. Neznamená to, že musí jesť každý deň iba zeleninu, no taktiež sa nemôže deň za dňom napchávať nezdravými maškrtami.
 4. Nemal by žene odporovať. Žiadny človek nedokáže robiť 100 %, niekedy každý z nás urobí chybu. Musí vedieť, kedy má pravdu a kedy sa mýli.

 1. Stretávanie s kamarátmi na pive by nemalo prekročiť mieru. Je fajn sa s nimi stretávať, no nie je v poriadku, keď je to každý deň od rána do večera.
 2. Mal by vedieť hospodáriť s peniazmi. Žiadna predsa nechce muža, ktorý nemyslí na budúcnosť a bezhlavo rozhadzuje.
 3. Mal by mať aspoň trochu rovnaké záľuby ako jeho polovička. Vykonávanie spoločnej aktivity prehlbuje vzťah.
 4. Humor by u neho mal mať miesto. Jeho vyvolená sa s ním nesmie nudiť. Pokiaľ áno, vzťah nevydrží dlho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating