unsplash.com

Máte aj vy obavy z toho, že ostanete samé? Hovoríte si, že vás nikto nechce a nemáte šťastie na lásku?

Veľa z nás už malo ten pocit, že nevedeli čo ďalej. Čo s nami bude, čo bude so životom, kde skončíme, s kým skončíme. Presne tieto pocity som mávala aj JA!

Prišli v maturitnom ročníku, keď sa so mnou rozišiel priateľ, s ktorým som bola dva roky. Viem, nie je to dlhá doba ale okrem neho som nemela nikoho a žila som len pre neho. Moja prvá láska. Plánovala som s ním celý život. Plánovali sme si, že po maturite spolu odídeme niekde preč. A tak sa aj stalo, ale odišla som sama…

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Nenávidela som ten pocit byť bez neho, skrátka nenávidela som celý svet. Chcela som len jeho a iní ma nezaujímali. Bola som tak sama. Ten chalan bol pre mňa prioritou.

Nechápala som, kde sa stala chyba. Veď sme boli tak šťastní. Obviňovala som sa, nenávidela sa, prestala som jesť a rapídne som schudla. Samozrejme bola som hladná ale nechutilo mi, nemohla som do seba nič dostať. Začalo si to všímať okolie a hlavne moja dobrá kamarátka Zuzka, ktorá navrhla aby sme zo Slovenska odišli preč. Ešte pred maturitou sme si našli prácu v Španielsku. Bolo to pre mňa ťažké obdobie. Zlomené srdce a ešte k tomu aj maturita, ale vedela som, že ak zmaturujem, všetko bude iné. Odídem a zabudnem na VŠETKO! Myslíte si že ,,láska môjho života sa kvôli mne trápila?“ – vôbec, bolo mu to jedno. Španielsko ma motivovalo v učení a v tom, aby som sa vzchopila. Vedela som, že ak ostanem doma na lásku svojho života nezabudnem. Ako sa hovorí: „zíde z očí, zíde z mysle.“

A tak teraz sedím pri oceáne na Kanárskych ostrovoch a píšem tento článok.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Dievčatá nikdy nestraťte seba kvôli chlapcovi. Nikdy neukážte chlapovi, že je vaša priorita. Sme ŽENY. Ukážme im, že vieme fungovať aj bez nich! Nebojte sa skúsiť niečo nové! Ja som sa tiež bála ale všetko sa deje pre niečo, všetko má svoj dôvod a čo sa ma stáť sa stane a my tomu nezabránime. Čo si nás má nájsť, si nás nájde. Utápať sa v slzách nikomu nepomôže. Tie nám späť našu lásku nevrátia. Pre jednu lásku slnko nesvieti a čas naše zlomené srdcia vylieči.

Mam pre vás pripravených veľa článkov, pretože týmto môj príbeh nekončí, odchodom do Španielska len začal!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating