Dvojica sa na seba pozerá a usmieva sa pritom
Unsplash/artawkrn

Chystáš sa na prvé rande? Nedávno sme ti povedali o veciach, ktoré by si o sebe nemala hovoriť. Dnes ťa upozorníme aj na varovné signály, ktoré by si nemala prehliadnuť. Môžu ti totiž prezradiť, že ten muž nie je pre teba vhodný a dokonca ani na žiadny vzťah.

Často ide o úplné detaily, ktoré zvykneme prehliadať, no pritom dokážu byť naozaj výpovedné. Ak hľadáš niekoho, s kým by si rada prežila zvyšok života, môžeme ťa uistiť, že tento muž nie je vhodný adept pre tvoj sen.

Nebola by si s ním šťastná a skôr či neskôr by sa dostavili problémy, aj keď by to na začiatku možno vyzeralo ako rozprávka.

Počas prvého stretnutia by si si mala všímať nasledovné veci

1. Chváli sa počtom svojich bývalých a o niektorých hovorí viac, ako by bolo vhodné. Ide o neklamný znak toho, že sa z toho ešte nespamätal.

2. Telefón si všíma viac ako teba. Neustále mu niekto volá alebo píše a jemu nerobí problém odpovedať. Ak ťa takto ignoruje na začiatku, čo by bolo neskôr?

3. Nemá takmer žiadne pracovné skúsenosti a žije iba z toho, čo mu dajú rodičia. Znamená to, že je lenivý alebo nezodpovedný a nedokáže sa postarať poriadne ani sám o seba.

4. Stále žije s rodičmi aj napriek tomu, koľko má rokov. Takúto nesamostatnosť by si musela strpieť aj ty, pretože by očakával, že budeš jeho druhá mama.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating