1. Nevzdá sa tak ľahko. Žena, ktorá sa snaží pomôcť ľuďom sa neprestane snažiť a nevzdá sa ťa, pokiaľ ťa skutočne ľúbi. Nevzdáva sa ľudí, ktorí niekedy pochybili a ty tiež nie si výnimkou.
  2. Snaží sa v tebe vždy nájsť to najlepšie. Zabúda na povrchnosť, vždy v tebe hľadá hĺbku a zmysel. Vždy chce v tebe nájsť to najlepšie a objaviť tvoj pravý potenciál, aj keď ho možno ani sám nevidíš.
  3. Vždy sa bude snažiť napraviť aj sama seba. Nielenže sa snaží pomôcť druhým, ale je si aj vedomá, že sama sa stále vyvíja. Vždy sa bude snažiť byť lepšou osobou, akou bola včera a pred tým, ako začne pomáhať ostatným, snaží sa vyriešiť najskôr svoje problémy.
  4. Nestráca nádej. Je jedno, koľko ľudí jej povie, že iným nevie pomôcť a že pomôcť si môže každý len sám. Vie, že každý občas potrebuje pomoc, aj keď si to neprizná. Nikto ju neodradí od snahy pomôcť ľuďom, ktorí sú na dne.
  5. Vylieči tvoje rany na duši. Vie, aké to je byť na dne. Práve preto sa ti snaží pomôcť a spraví všetko pre to, aby napravila tvoje problémy.
  6. Nebojí sa tvojich temných stránok. Toto je presne jej teritórium, tu sa cíti najlepšie. Temné a zvrátené stránky plné bolesti, ktoré chceš nechať ukryté pred svetom. Má rada tvoje temné stránky – vidí v nich svetlo.
  7. Má rada tvoje nedokonalosti. Bude ťa za ne ešte viac milovať. Povie ti, ako ťa robia krásnym a silnejším. Tvoje nedokonalosti budú pre ňu dokonalé.
  8. Odpúšťa. Odpustenie považuje za synonymum sily. Rozhodla sa súdiť ľudí podľa ich srdca a nie na základe ich činov. Odpustí ti zakaždým aj činy, ktoré možno teraz neľutuješ.
  9. Nepovažuje ťa za výzvu. Neberie ťa ako ďalší prípad, čo musí vyriešiť. Chce ti pomôcť, lebo ťa natoľko ľúbi. A miluje ťa až tak, že ti dovolí pomôcť jej samej.
  10. Chce pomôcť svetu. Žena, ktorá rada pomáha ľuďom, chce istým spôsobom pomôcť celému svetu. Jej rozhľad sa neobmedzuje iba na pár jedincov, chce pomôcť čo najviac ľuďom. Nie je obmedzená iba na váš vzťah a jej štedrosť a odhodlanie ťa bude inšpirovať.

foto: elitedaily.com

zdroj: thoughtcatalog

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating