Celebrity ktoré prišli o deti
Instagram/marklemeganofficial, Instagram/beyonce, Instagram/georginagio

Cristiano Ronaldo a Georgina Rodríguez nedávno šokovali celý svet. Partnerka slávneho futbalistu čakala dvojičky, ktoré sa mali narodiť v máji. Dvojicu však vystrašil predčasný pôrod, ktorý vôbec neskončil šťastne. Narodila sa im iba dcérka a synček umrel, čo obaja rodičia oznámili na svojich Instagramoch.

To isté sa stalo napríklad aj speváčke Beyoncé, bývalej prvej dáme Michelle Obama, herečke Gwyneth Paltrow, Johnovi Travoltovi či Sylvestrovi Stallonovi.

Cristiano Ronaldo a Georgina nezaháľajú. Po nešťastí sa už stihli aj vyjadriť a poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí ich podporujú. Po čase nám ukázali aj tváričku ich dcérky, ktorá je naozaj rozkošná. My ti však predstavíme ďalšie svetové celebrity, ktoré postihol rovnaký alebo podobný osud, ako známu dvojicu.

Lily Allen

Podobné nešťastie ako Cristiano Ronaldo s partnerkou zažila aj známa speváčka Lily Allen. V jej prípade však predpôrodné kontrakcie prišli už v šiestom mesiaci. Bol rok 2010, keď sa jej narodil mŕtvy synček. Bolo to však ešte horšie, pretože dva roky predtým potratila. Nikdy sa však s partnerom nevzdali a v súčasnosti vychovávajú dve deti.

Megan Markle

Možno si si všimla, že Megan Markle svojho času otvorene hovorila o tom, že potratila bábätko v očakávaní. Prežívala obrovský smútok, keď zistila, že prichádza o svoju malú ratolesť. Hoci sa veľmi bála, išla do toho opäť a teraz je už dvojnásobnou mamičkou. Lillibet a Archieho porodila britskému princovi Harrymu.

Michelle Obama

Bolesť z potratu veľmi ťažko prežívala aj bývalá prvá dáma Ameriky. Svoje pocity do detailov popísala vo vlastnej knihe Becoming Michelle. Svojim fanúšikom sa zdôverila, že sa cítila sama a stratená a myslela si, že zlyhala.

Beyoncé

Možno si ani len netušila, že najhoršou stratou v živote si prešla aj slávna speváčka Beyoncé. Hoci je matkou troch detí, tehotná bola štyrikrát. V dokumente Life Is but a Dream, ktorý nájdeš aj na Netflixe, o tejto skúsenosti tam prehovorila prvýkrát. Vyrovnávať sa jej s tým pomáha hudba.

„Asi pred dvoma rokmi som bola prvýkrát tehotná a počula som tlkot srdca, čo bola tá najkrajšia hudba, akú som kedy v živote počula,“ povedala a doplnila, že keď tlkot srdca už druhýkrát nepočula, od gynekológa si to namierila rovno do štúdia, kde napísala tú najsmutnejšiu pieseň zo všetkých.

Gwyneth Paltrow

Aj herečka Gwyneth Paltrow bola viackrát tehotná. Jej dve deti túžili po súrodencovi, no tehotenstvo sa napokon nevydarilo. Mamička o tejto skúsenosti prehovorila v roku 2013 a prezradila dokonca aj to, že skoro umrela. A to je dôvod, prečo sa už o dieťatko so svojím manželom nikdy nepokúsila.

Keanu Reeves

Svetoznámeho herca postretol neuveriteľne ťažký osud. V roku 1999 mu priateľka Jennifer Syme porodila mŕtvu dcérku Avu. O rok a pol na to zomrela ešte aj Jennifer pri autonehode.

John Travolta

Neuveriteľný smútok prežíval aj slávny herec so svojou manželkou Kelly. Aktuálne spolu vychovávajú dve deti. Možno si však ani netušila, že kedysi mali ešte jedného syna. Jett Travolta zomrel, keď mal 16 rokov, v roku 2009. Dôvodom bol komplikovaný epileptický záchvat, o čom informoval známy The Sun.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone patrí medzi tých, ktorí v láske nemajú šťastie. Trikrát sa oženil, ale aj rozviedol. Bývalé partnerky mu porodili až päť detí, no prvorodený syn Sage zomrel v roku 2012, keď mal 36 rokov. Podľa lekárskej správy išlo o infarkt, čo prezradil portál CNN.

Zdroje: CNN, NBC, The Sun, Netflix/Life Is but a Dream

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife