Zuzanita

Zuzanita z Take Me Out sa na Instagrame pochválila radostnou správou. Tentokrát však v tom prsty nemá jej nový priateľ. Výrazná blondínka s estetickými zákrokmi sa začala venovať hudbe a dokonca už vydala niekoľko skladieb. 

Zmenila sa na nepoznanie

Kontroverzná Zuzana Žilinčíková v Take Me Out vynikala svojím bujným poprsím, ktoré nikdy nezabudla zvýrazniť obrovským výstrihom. Na jej tvári si si zase mohla všimnúť napichané pery či dlhé umelé mihalnice.

Skôr si ju ale určite pamätáš ako blondínku. Možno ťa teraz prekvapíme, pretože sa nechala prefarbiť. Vyskúšala si už výraznú ružovú farbu a teraz je z nej čiernovláska. Kedy jej to podľa teba pristalo najviac?

Zuzanita z Take Me Out
zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Zuzanita z Take Me Out prekvapila novinkou

Lásku sa jej v kontroverznej súťaži nepodarilo nájsť. Novým frajerom sa pochválila až pred niekoľkými mesiacmi a je to známa tvár z telky, ktorú si možno pamätáš aj ty. Rovnako ako ona, aj on sa zúčastnil šou o varení, ktorá teraz beží na TV JOJ. Tiež sa predviedol v Bez servítky. S tým sme ťa už ale stihli oboznámiť.

Zuzanita Žilinčíková
zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

A o niekoľko mesiacov neskôr sa Zuzanita z Take Me Out môže pochváliť ďalšou radostnou novinkou. Ale jej nový priateľ v tom prsty nemá. Extravagantná blondínka (teraz brunetka) sa dala na hudobnú dráhu. Preto nebola aktívna na Instagrame. A už dokonca stihla vydať tri piesne.

„Ahojte priatelia! Prestala som tráviť príliš veľa času na sociálnych sieťach a začala sa venovať hudbe! S mojím osobným učiteľom je to hračka. Musím sa pochváliť, že už máme spolu s DJ Zeekay vydané 3 skladby talianskym vydavateľstvom a ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorí nás podporujú,“ napísala pod posledný príspevok na svojom instagramovom profile, ktorý uvidíš po kliknutí SEM.

Zuzana Žilinčíková
zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Verila by si tomu, že Zuzanita je takáto talentovaná? A určite nielen my, ale aj ty sa nemôžeš dočkať toho, ako jej piesne budeš počuť na YouTube.

Zdroj: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News