Zomrel známy herec

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy slovenský herec, Marcel Nemec, pôsobil aj ako hudobník a zabávač. Jeho úmrtie pre portál Aktuality potvrdila známa slovenská moderátorka, herečka, influencerka a podnikateľka Kristína Tormová. Tá mu venovala pár príspevkov na svojom Instagrame a kondolencie sa teraz objavujú aj na jeho Facebooku.

Marcel Nemec bol slovenský herec, hudobník a zabávač. Bol spoluzakladateľom satiricko-umeleckého súboru Jána Kopytu a v roku 2003 napísal knihu HomoŠapiens. Párkrát sa objavil aj na instagramovom profile Kristíny Tormovej. Práve ona prednedávnom bola Marcela pozrieť v nemocnici a dnes informovala o jeho smrti pre portál Aktuality.

Zomrel známy herec Marcel Nemec

Marcel trpel rakovinou, o čom informoval pred pár rokmi, no svoj boj nevzdával. Zdá sa, že na svoju diagnózu sa pozeral realisticky a nedávno prehovoril aj o svojich posledných želaniach.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marcel Nemec (@nemecmarcel)

S divadelným svetom a fanúšikmi sa rozlúčil z pódia v divadle La Komika. Urobil tak koncom januára, keď sa prihovoril divákom v hľadisku. Následne sa vrátil do nemocnice a z verejnosti sa stiahol.

„Milý Marcel. Tak som nad tým rozmýšľala, ako si tu tak umieraš s gráciou a humorom … A vravím si, že keď odídeš tatam, tak Ti budeme všetci vypisovať všelijaké lásky,“ napísala na konci januára na svojom Instagrame Kristína Tormová.

Po oznámení jeho smrti sa na Facebooku Marcela Nemca v komentároch objavujú kondolencie. „Tak už si tam. Usmievaj sa na nás zhora,“ píše jeden z fanúšikov pod jeho videom. Fanúšikovia mu do neba posielajú aj obrázky anjelov a ďalšie srdcervúce odkazy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zdroj: Aktuality, Facebook/Marcel Nemec, Instagram/kristina.tormova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News