Známy raper Pil C a Naty Kerny

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy slovenský raper Pil C má voľné srdce. Z rozchodu so snúbenicou – influencerkou Naty sa už otriasol pred viac ako dvoma rokmi. Neskôr si našiel ďalšiu partnerku, no tento vzťah dlho nevydržal. Teraz je opäť otvorený tomu nájsť si novú partnerku. Prehovoril o tom pre Markízu

Slovenský raper iba pred niekoľkými dňami (presne na Valentína) vydal svoj nový album, ktorý sa točí okolo lásky. Intro v ňom nahovorila obľúbená slovenská herečka Kristína Svarinská.

Musíš ale uznať, že aj títo dvaja by sa k sebe hodili, však?

Kristína Svarinská a známy raper Pil C
zdroj: Instagram/leni.bv

Známy slovenský raper si hľadá novú priateľku

Pil C randil 4 roky so známou influencerkou Natáliou Körnerovou, ktorú možno viac poznáš pod prezývkou Naty Kerny. Dokonca boli aj zasnúbení, no vzťah im nevyšiel.

Slovenský raper sa s ňou potom aj rozlúčil v emotívnej skladbe s názvom HAWAII. Požiadal ju totiž o ruku na havajskej sopke.

Potom našiel šťastie po boku ďalšej partnerky – Terezy. Aktuálne je však sám a znovu si túži nájsť lásku. O tej prednedávnom naspieval rovno celý album, v ktorom nájdeš aj hlasové správy vytiahnuté z jeho súkromných konverzácií so ženami.

Keďže je dlhší čas sám, túži po novej priateľke, čo je aj pointou piesní. „Je to koncept celého albumu, že hľadám priateľku,“ prezradil raper pre Markízu.

známy raper Pil C
zdroj: Instagram/pil_c

Odpovedal aj na otázku, aký má vzťah s Naty po tom všetkom. „Vôbec sa nestretávame, takže taký zvláštny. A ani nie sme v žiadnom kontakte,“ dovolil nahliadnuť do svojho súkromia Pil C. Najbližšie obdobie ho čaká turné, takže môžeš skúsiť šťastie v jednom z miest, kde bude vystupovať.

Zdroj: Markíza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News