znamenia

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Každý sme iný a nie je tomu inak ani v srdcových záležitostiach. Niekto má väčší problém so zamilovaním sa, u druhých je to zas úplne naopak. Samotná astrológia poníma niektoré znamenia zverokruhu za tie, ktoré sa zamilujú veľmi rýchlo. Nájdeš medzi týmito šiestimi aj to svoje?

Znamenia, ktoré sa ľahko zamilujú

Baran

Baran je v láske nebojácny, no o to viac vášnivý a práve to ho robí v tejto sfére najviac zraniteľným. Nemá strach zamilovať sa bezhlavo a nosiť svoje srdce doslova a do písmena vo svojich rukávoch. Vďaka nadšeniu, spontánnosti a túžbe po vzrušujúcich zážitkoch patrí do tejto kategórie práve toto znamenie.

Rak

Rak je jemný a jeho emocionálna povaha ho robí náchylným na to, aby sa rýchlo zamiloval. Hlboká túžba po emocionálnom spojení, pocite bezpečia či starostlivosti o toho druhého sú ďalšími dôvodmi, prečo je astrológiou zaradený do skupiny týchto bytostí.

Aký typ partnera sa ku mne hodí?
zdroj: Pexels/Carlos Diego schmidt

Lev

Levova ohnivá a vášnivá povaha ho robí náchylným na to, aby sa zamiloval raketovou rýchlosťou. Prirodzene túži po obdive a hlbokom spojení naplnenom vášňou a vzrušením. Jeho veľkorysé srdce a dramatický talent ho robí veľmi často neodolateľným.

Váhy

Romantická povaha Váh pramení z ich lásky ku kráse, rovnováhe a harmónii. Najviac zo všetkého ich priťahuje myšlienka ľúbostných príbehov, ktoré sú ako z rozprávky. Aj preto hľadajú partnerstvá, ktoré sú založené na vzájomnom porozumení a rešpekte. Túžba po láske a romantike je často tou, ktorá ich vedie k tomu, že sa ľahko zamilujú.

Ako sa dostať z friendzone?
zdroj: Pexels/Azra Tuba Demir

Strelec

Láska Strelca k dobrodružstvám a slobode je podmieňovaná jeho romantickou povahou. Veľmi ľahko ho uchváti vzrušenie z nových zážitkov a spojení. Optimistický pohľad a túžba po objavovaní ho často vedú k tomu, že sa zamiluje skutočne veľmi rýchlo.

Ryby

Ryby majú romantické sklony, ktoré pramenia z ich snovej a idealistickej povahy. Ich hlboká schopnosť bezpodmienečnej lásky nemá niekedy hraníc. V ľuďoch hľadajú len to najlepšie a to dokáže ich svet spraviť v tejto sfére očarujúcim. Aj to je dôvod na to, aby sa rýchlo a ľahko zamilovali.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy