thoughtcatalog.com

Ak si zvedavá, čo ti prinesie zvyšok októbra, aké zmeny zažiješ, čo sa ti stane s láskou a čo ťa čaká, čítaj ďalej. 

Baran

Tento mesiac bude zameraný na peniaze. Si rozumná a niekedy vypočítavá, pokiaľ ide o financie. Poradenstvo v tejto oblasti by mohlo mať v októbri dobrý vplyv na tvoju budúcnosť.

Býk

Všetko sa bude týkať tvojho pohodlia. To je dôvod, prečo bude október zameraný na najväčšie zmeny. Budeš musieť opustiť svoju komfortnú zónu a čeliť novým výzvam.

View this post on Instagram

@dashatch #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženci

Tvoja práca je cenná, možno až príliš cenná. Ľudia sa vždy spoliehajú na tvoju flexibilitu, no tento mesiac je čas na to, aby si to zmenila. Aby si zistila, že aj ty máš nejakú hodnotu a nemôžeš skákať tak, ako oni pískajú.

Rak

Je na čase zistiť, kto je tvoj skutočný priateľ a kto sa na neho len hrá. Počas októbra budeš musieť byť veľmi opatrná a vyberať si dobre.

Lev

Počas tohto obdobia by si sa mala naučiť, ako nechať veci ísť. Ako prestať všetko tlačiť do extrémov, pretože si zašla až priďaleko. Takže teraz je čas na odpočinok.

Panna

Si veľmi zvedavá a neúprosná pri hľadaní odpovedí na otázky, ktoré máš. Avšak tento mesiac ťa môže oklamať, nenechaj sa zmiasť vzhľadom a pokús sa veci preskúmať do hĺbky.

Váhy

Stala si sa závislá od ostatných. Tento mesiac je stvorený na to, aby si bola zodpovedná sama za seba a aby si sa naučila všetko na vlastnú päsť.

Škorpión

Tento mesiac sa zameria na teba. Zmena, ktorá nastane, bude vo vzťahoch. Príde niekto, kto sa bude snažiť roztopiť tvoje ľadové srdce. Buď otvorená novým veciam a nechaj sa viesť srdcom.

Strelec

Si optimistka, ale nemáš rada veľké skupiny ľudí, ktorí sú veselí a hluční. Je pravda, že niekedy by si mala stráviť čas osamote – október je na to ako stvorený.

Kozorožec

Je čas na to, aby si sa trochu socializovala a užívala si si prítomnosť tvojich priateľov. Niekedy stačí vyjsť zo svojej bubliny, zabaviť sa na párty a usmievať sa.

Vodnár

Mala by si trochu zvoľniť. Mesiace si na seba tlačila, tvrdo si pracovala a aj tvoje telo ti naznačuje, že by sa ti zišiel poriadny oddych. Nevyvíjaj na seba ďalší zbytočný tlak.

Ryby

Tvoja hlava je plná nápadov a október je určený na to, aby si ich konečne uskutočnila. Pusti sa do toho, po čom už dlho túžiš.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife