Žena sa opiera o svoju ruku

Dnešná nedeľa bude pre viaceré znamenia pokojná. Priať bude párom, ale aj nezadaným. Jedno zo znamení si však musí dať pozor na bývalého partnera. Aký deň praje horoskop tebe?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že niektoré páry sa môžu rozhodnúť pre spoločný život. Nezadané urobia najlepšie, ak dajú priestor svojim pocitom a povedia o nich aj druhej strane. Pokiaľ je to aj tvoj prípad, nemáš sa čoho obávať. Môže z toho vzniknúť niečo veľmi pekné. Večer si dopraj oddych pred prichádzajúcim pracovným týždňom.

Býk

Ak si vo vzťahu, partnerské väzby sa začnú v najbližších dňoch upevňovať. Dnes si však daj pozor na menšiu hádku alebo nedorozumenie, ktoré by bolo úplne zbytočné. U nezadaných sa môžu zrodiť krásne emócie, ktorým by si mala dať zelenú. Brániť sa im nasilu nie je riešenie. Nechaj v tomto prípade priestor tomu, čo vzniká samo.

Muž a žena majú vzťah
zdroj: Pexels/Néo Rioux

Blíženci

Dnešok by mohol do vzťahu priniesť nejaké problémy, preto horoskop radí, aby si sa snažila stáť pevne nohami na zemi a neriešiť isté záležitosti za horúca. Pokiaľ už k tomu dôjde, vyber sa na čerstvý vzduch a prevetraj si hlavu, pomôže ti to. Večer si dopraj relax pri dobrej knihe alebo filme, avšak neponocuj, zajtra ťa čakajú pracovné povinnosti.

Rak

Dnešná nedeľa bude pre teba vcelku pokojná. Páry si môžu urobiť menší výlet v okolí a nezadané taktiež, napríklad s dobrou priateľkou. Pokiaľ máš v pláne navštíviť rodinu, urob tak. Tvojej prítomnosti sa potešia, obzvlášť, ak ste sa už dlhší čas nevideli. Dnešným dňom môžeš začať jarnú očistu, po zime sa ti zíde ako soľ.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop