Unsplash/Jon Ly

Zdravie máme len jedno, a tak by sme k tomu mali pristupovať. Nerobiť to, o čom vieme, že nám škodí. Keď nás niečo bolí, nevieme sa sústrediť na nič iné, ako na bolesť. Už len keď si zoberieme za príklad migrénu. Čo robíš, keď ti ide hlavu odtrhnúť? No asi neskáčeš od radosti a naplniť si životné ciele je asi to posledné, čo vtedy riešiš. A to ťa zbytočne odďaľuje od naplnenia tvojich snov. 

Preto sme sa rozhodli dať ti do pozornosti znamenia zverokruhu, ktoré majú tendenciu rýchlo ochorieť. A tu je dôvod, prečo je tomu tak.

Baran

Tak baran určite patrí na prvé miesto a to len z jediného dôvodu. Jeho tvrdohlavosť ho tam vedie. Nedá si povedať, lepšie napísané, keď si dupne a zatne sa, darmo mu budú naokolo hovoriť, čo nerobí správne a čím si škodí, proste urobí si po svojom aj tak. Baran, ale to platí pre nás všetkých, mal by dodržiavať pitný režim. Voda je základom, ako aj zdravá strava. Fastfoody sú síce skvelé, ale všetko s mierou. Môžu mu pokaziť žalúdok.

Býk

Kritická je u Býka obehová sústava, čo môže spôsobiť studené končatiny. Nemalo by sa to brať na ľahkú váhu. Obehová sústava je rovnako dôležitá, ako všetko ostatné v ľudskom organizme. Cesnak a cibuľa sú dobré na krv. Nesprávny obeh môže mať za následok problémy so srdcom. A bez zdravého srdca… asi si vieš domyslieť.

Kozorožec

Do pozornosti dávame aj Kozorožca, ktorého vie potrápiť veľmi často chrípka. Tým, že sa niekedy nezastaví a ide ako strela, jeho organizmus je slabší a rýchlo náchylný na choroby. Preto, ak už cíti Kozorožec, že niečo nie je v poriadku, nech to rieši hneď a neodkladá. Inak by to mohlo mať vážne následky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy