žena v práci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nikdy nemôžeme mať všetko a je to úplne v poriadku. Aj mesiac október prináša pre niektoré z nás krásne chvíle v láske, pre iné zas v profesionálnej oblasti. Medzi znamenia zverokruhu, ktoré môžu očakávať úspech v práci, patrí podľa astrológie týchto sedem. Nájdeš sa medzi nimi aj ty?

Znamenia, ktorým prinesie október úspech v práci

Blíženci

Horoskop hovorí, že pre osoby tohto znamenia bude planéta Merkúr od 5. októbra aktívna a prinesie nové príležitosti, ale aj stretnutia na pracovnom poli. Krásnu energiu ti bude navyše v tejto oblasti dávať do 12. októbra. Využi ich naplno vo svoj prospech.

Rak

Mesiac október bude pre teba plným výziev. Tie sú zároveň predurčené k tomu, aby si ich statočne zvládla. Medzi 5. a 25. októbrom nebude núdza o prekážky, ktoré budeš musieť prekonať, avšak ochrana Jupitera a Saturnu ti zaručí úspech. Teš za so svojich výsledkov, zaslúžiš si to.

Pracovný vs. osobný život
zdroj: Unsplash/Maxim Ilyahov

Panna

Pre tvoje znamenie prichádzajú v októbri dobré správy predovšetkým v pracovnej oblasti. Najviac intenzívne budú počas posledného týždňa v mesiaci. V tento čas bude aj Merkúr aktívny a prinesie ti priazeň spolu s Jupiterom a Marsom.

Ak by si sa rada dozvedela, čo všetko ťa ešte čaká počas tohto jesenného mesiaca, prečítaj si náš veľký horoskop na október.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy