Baran – toto leto môže byť pre teba plné románikov alebo jedného vážnejšie vzťahu. Záleží na tebe, čo zvolíš. Kým v minulom roku si sa musela uspokojiť s chvíľkovými úletmi, tentokrát to bude iné. Uvedomíš si, čo si zaslúžiš a neuspokojíš sa len tak s hocičím.

Býk – tvoja silná túžba po nezávislosti ešte viac zosilnie. Máš svoje zásady a si dosť tvrdohlavá, ale napokon budeš musieť poľaviť. Toto leto bude pre teba začiatkom rúcania múrov. Či už medzi priateľmi alebo vo vzťahu. Konečne si k sebe niekoho pustíš bližšie.

Blíženec – v už pomaly uplynulom roku si sa neustále snažila nájsť „záplatu“ na svoje srdce. Možno si sa cítila nemilovaná alebo neocenená. Toto leto nájdeš celoživotnú lásku. Ale nebude to len tak hocijaká láska. Vzťah, ktorý si vybuduješ, bude vzťah s tebou samotnou. Naučíš sa milovať a nehľadať dočasné náhrady za nedostatok lásky.

Rak – si skoro tam, kde si vždy chcela byť. Celý uplynulý rok si pracovala na tom, aby si sa stala osobou, ktorou si. Máš obrovské srdce, ktoré si zaslúži prežiť ešte väčšiu lásku. Preto sa toto leto nebudeš stačiť čudovať, aký človek ti skríži cestu.

Tag someone you want to have a lazy Sunday with

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Lev – pre teba prichádzajú mesiace, počas ktorých si nájdeš špeciálneho človeka, ktorý ti bude rozumieť na duchovnej úrovni. V minulom roku si mala dosť plytkých vzťahov, ktoré nikam neviedli. Teraz sa však budeš zameriavať na iné veci, ako výzor či spoločenské postavenie. Bude ti záležať na charaktere človeka, s ktorým nadviažeš jedinečné spojenie.

Panna – možno bol minulý rok nevydarenou komédiou tvojho ľúbostného života, avšak teraz sa to celé zmení. Buď pozorná, maj otvorené oči, sleduj ľudí okolo seba a spoznávaj. Pretože tam niekde je niekto, kto pre teba bude znamenať lásku tvojho života. Neboj sa riskovať, pretože práve počas tohto leta spoznáš svoju spriaznenú dušu.

Váhy –  minulý rok bol pre váhy celkom vyčerpávajúci, čo sa vzťahov týka. Neustále si hľadala cestu a snažila sa pochopiť, čo vlastne potrebuješ. Stále si niekoho hľadala, len si nejako nemala ucelenú predstavu o tom, kto by to mal byť. Prichádza tvoja jedinečná šanca, kedy si tieto pochybnosti vyriešiš. Prídeš na to čo chceš a už viac nebudeš tápať v tom, čo potrebuješ.

Škorpión – zvyšok tohto roka bude pre teba celý len o láske – o tej k sebe samej. Vzťahy veľmi riešiť nebudeš. Budeš sa cítiť neprekonateľne, budeš silná, krásna a odvážna. Budeš chcieť rozprestrieť krídla a vzlietnuť. Nebudeš mať čas zaoberať sa niekým iným. Svet bude patriť práve tebe. Napokon však stretneš lásku, no dovtedy sa budeš zamilovávať do seba.

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Strelec – minulý rok bol rokom, kedy si nechala ľudí tak trochu po sebe šliapať. Vstupovali do tvojho života a odchádzali z neho, kedy sa im chcelo. To sa však zmení. V  nadchádzajúcom období sa postavíš za svoj ľúbostný život a budeš vyžadovať viac ako len jednorázové vzťahy. Nikomu viac nedovolíš mrhať tvojim časom.

Kozorožec – vždy si sa snažila od seba lásku odohnať. No tvoje pocity neistoty a problémy s intimitou necháš v minulosti a toto leto zažiariš. Budeš sa baviť a objavovať. Nebudeš sa chcieť usadiť, pretože začneš konečne žiť.  Tvoje sebavedomie bude k tebe neustále priťahovať ľudí, na ktorých budeš pôsobiť ako magnet.

Vodnár –  prichádza obdobie, keď stretneš človeka, ktorý ti kompletne zmení život. A možno táto osoba nebude tvojou doživotnou láskou, no v každom prípade to bude extrémne dôležitý človek, ktorý ťa má niečo naučiť a nasmerovať v budovaní svojej osobnosti. Začneš sa odoberať smerom, ktorým sa máš uberať. Neodporuj tomu. Buď pripravená.

Ryby – vyzerá to tak, že budeš mať skutočne romantické obdobie. Bude plné emócií a vášní – v tom dobrom zmysle slova. Kým si sa doteraz držala v úzadí a dookola sa niečoho obávala, teraz sa viac otvoríš a pritiahneš k sebe tých správnych ľudí. Láska na teba čaká za rohom.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.