žena

Si žena, ktorá je vzájomnému spojeniu s vesmírom naklonená viac? Pokiaľ si sa už niekedy nad touto zvláštnou silou zamýšľala, no nedospela si k žiadnej odpovedi, čítaj ďalej. Astrológia totižto poníma tie znamenia zverokruhu, s ktorými sa vesmír dokáže spojiť najintenzívnejšie. A to nielen po intuitívnej, ale aj po duchovnej stránke.

Aj to je dôvod, pre ktorý svoju energiu využívajú v živote iným spôsobom. Patríš medzi také bytosti aj ty?

Znamenia, ktoré sú najviac späté s vesmírom

Škorpión

Škorpiónovi vládne planéta Pluto, aj preto často skúma ľudskú psychiku. Ľudia tohto znamenia majú intenzívne a hlboké spojenie s vesmírom, no nielen to. Poháňa ich tiež túžba odhaľovať skryté pravdy a skúmať tajomstvá života.

Sú to vysoko intuitívne bytosti a majú dobrý zmysel odhaliť to, čo sa skrýva pod povrchom. Spojenie Škorpiónov s vesmírom je zakorenené v ich schopnosti porozumieť cyklu života a smrti, čo im dáva zároveň jedinečný pohľad aj na duchovný a svetský život. Silná intuícia a odhodlanie z nich robia prirodzených lovcov právd.

Ako si splniť svoje sny?
zdroj: Unsplash/Jackson David

Strelec

Strelcovi vládne planéta Jupiter a aj preto je rodeným filozofom či cestovateľom. Osoby narodené v tomto znamení sú prirodzene zvedavé a túžia objavovať aj druhý svet. Často popritom hľadajú odpovede na duchovné a filozofické otázky.

Spojenie s vesmírom im napomáha hľadať hlbší zmysel ich života. Strelci sú otvorení a dobrodružní, chcú rozširovať svoje obzory a spájať sa s vyšším svetom. Optimizmus a nadšenie pre život ich ženie k objavovaniu duchovných oblastí, vďaka čomu sú hlboko naladení napríklad aj na vesmírne energie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy