instagram/amyseder

Je tu znova pondelok, nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Poď sa pozrieť, čo ťa podľa predpovede čaká od 15. do 21. marca 2021!

Baran

Tento týždeň sa na teba zosype viac úloh, ale nepanikár, stačí, keď si veci rozdelíš a všetko zvládneš! Pri niektorých však budeš musieť zahodiť svoju tvrdohlavosť. Koncom týždňa si daj väčší pozor na zdravie, ktoré ťa môže potrápiť. Ak si dopraješ relax a prevenciu, nič ti nehrozí!

Býk

Máš pocit, že si posledné dni bez nálady? To sa tento týždeň zlepší! Donesie sa k tebe pozitívna správa, ktorá ovplyvní tvoju náladu a tak ti aj dni v práci prejdú oveľa rýchlejšie. Navyše, táto dobrá nálada ovplyvní aj tvoj vzťah a cez víkend si s partnerom užijete peknú romantickú chvíľku.

Blíženci

Môžeš sa tešiť na veľmi pohodový týždeň, čo sa týka tvojej práce a osobného života. Jemná škriepka ťa čaká s partnerom, ale nebude to nič vážne a bude lepšie, ak si do jazyka tentokrát zahryzneš ty. Neboj sa, nebudeš ľutovať!

Rak

Tento týždeň budeš musieť počítať s bolesťou hlavy, ktorá ťa chytí niekedy v strede týždňa. Kvôli nej budeš nepríjemná na svoje okolie, čo budeš zrejme neskôr ľutovať. Nevybíjaj si zlú náladu na tých, ktorí za to nemôžu. Cez víkend to však už bude lepšie, a preto choď s niekým z rodiny na prechádzku do prírody, ktorá ti dobre padne.

Lev

Nový týždeň so sebou prinesie veľa práce, kvôli ktorej budeš v strese, no nič s tým nebudeš môcť robiť. Mala by si sa však potešiť a kúpiť niečo, na čo už dlhšie pozeráš. Rozhodne ti to vylepší náladu! Ozvi sa rodinným príslušníkom, ktorým už chýbaš, určite sa potešia.

Panna

Zdá sa, že sa ti konečne začne dariť aj v oblasti financií. Ak si na tom doteraz nebola dobre, naskytne sa ti príležitosť, ktorú by si nemala odmietnuť. Koncom týždňa budeš pociťovať únavu. Ak si dopraješ teplú vaňu a čaj, predídeš tak tomu, aby sa z nej vyliahla chrípka.

Váhy

Pracovný týždeň bude pohodový a ubehne ti ako voda. Budeš mať čas aj na dokončenie vecí, ktoré už dlhšie odkladáš, tak sa ich snaž znova nepresunúť. Víkend by si mala stráviť doma, aby si načerpala nové sily. Ak si vo vzťahu, čakajú ťa pekné chvíle najmä v sobotu.

Škorpión

Tvoj týždeň bude poznačení nepríjemnou správou, ktorú sa dozvieš hneď v pondelok alebo v utorok. Ak ide o vec, ktorú nemáš ako ovplyvniť, snaž sa ju čím skôr pustiť z hlavy. Veľká hádka ťa čaká s partnerom a budete musieť urobiť obaja kompromis, aby ste vyšli z kolotoča naťahovačiek.

Strelec

Dala si šancu online zoznamkám? Ak si single, zrejme tento týždeň natrafíš na niekoho, s kým by to nemuselo byť iba o trápnom flirte cez telefón. Dávaj si však pozor, aby si sa nezamilovala príliš rýchlo! Okrem toho sa ale zdá, že ťa postretnú problémy s kĺbami, dávaj si na ne pozor.

Kozorožec

Tento týždeň by si sa mala trocha ukľudniť. Veci chceš mať hotové rýchlo a podľa seba, no nie vždy je to dobré. Občas musíš ustúpiť aj iným a zahodiť svoje ego pre všeobecné dobro. Zdá sa, že by ti prospel aj digitálny detox – na sociálnych sieťach tráviš akosi priveľa času, za čo sa ti oči nepoďakujú.

Vodnár

V pracovnej oblasti ťa čaká zmena, no neboj sa, bude pozitívna! Možno ponuka, na ktorú už dlhšie čakáš, tak sa neboj a choď smelo do toho! Niečo nové ťa čaká aj v osobnom živote, zrejme malá zmena, ktorá bude mať na teba dobrý vplyv, aj keď sa ti to teraz tak zdať nebude.

Ryby

Tento týždeň by si mala počúvať svoje vnútorne ja a intuíciu, ktorá ti bude dobre radiť. Využi svojho kreatívneho ducha a počas víkendu sa snaž tvoriť, aby si vypustila myšlienky, ktoré ťa už dlhšie trápia. Od problémov neutečieš, ale možno prídeš na to, ako ich vyriešiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy