žena

Každá z nás má vo svojom živote takého človeka, ktorý jej dokáže svojou prítomnosťou zakaždým urobiť deň krajším. Ide zároveň o človeka, ktorý kamkoľvek príde, rozžiari miestnosť a priťahuje k sebe ostatných. Astrológia medzi takéto typy radí aj niektoré znamenia zverokruhu.

Obľúbenosť si totižto získavajú prirodzeným spôsobom. Máš vo svojom živote aj ty takého človeka? Pokiaľ áno, si šťastná žena.

Obľúbené znamenia zverokruhu

Lev

Levy sa narodili, aby vyčnievali z davu. Svojou charizmatickou prítomnosťou bez námahy zaujmú a udržia pozornosť každého človeka. Ich sebavedomie a temperament z nich robia prirodzených vodcov.

Tomuto ohnivému znameniu vládne Slnko, ktoré vyžaruje teplo, štedrosť a túžbu prinášať radosť druhým. Chcú, aby sa ich priatelia a milovaní cítili výnimočne, čo ich často robí obľúbenými aj v spoločenských kruhoch.

Falošní kamaráti
zdroj: Pexels/Elly Fairytale

Váhy

Váhy sú známe svojimi diplomatickými schopnosťami a neodmysliteľným šarmom. Bez najmenšej námahy tým k sebe priťahujú aj ostatných. Vládne im Venuša, planéta lásky a krásy, ktorá zodpovedá za ich prirodzenú ľahkosť v spoločenských situáciách.

Aj vďaka tomu sú neuveriteľne prístupné a na stretnutiach často obľúbené. Majú talent na konverzáciu, vyvažujú pozornosť a schopnosť podeliť sa o zaujímavé príbehy. Vždy chcú udržiavať harmóniu, čím zaisťujú, že sa pri nich každý cíti dostatočne ocenený.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy