žena

Atraktivita, príťažlivosť či jedinečnosť sú vlastnosti, ktoré hodnotí každý človek subjektívne. To, čo sa páči jednému, nemusí hneď druhému a je to v poriadku. Astrológia však poníma tie znamenia zverokruhu, ktoré sú spomedzi všetkých najatraktívnejšie. Či už ide o ich ohromujúce fyzické črty, magnetickú osobnosť alebo oboje, majú to dané priamo od hviezd. Nájdeš medzi nimi aj to svoje?

Najatraktívnejšie znamenia zverokruhu

Baran

Barani, ktorým vládne planéta Mars, sú známi svojou pulzujúcou energiou a odvážnou povahou. Sú nebojácni a často sa ujmú vedenia, čo je pre mnohých príťažlivá vlastnosť. Ich chuť do života a schopnosť iniciovať určité veci, je nielen inšpirujúca, ale aj veľmi atraktívna. Tieto bytosti sú iskrou, ktorá rozžiari každé stretnutie.

Býk

Ľudia narodení v znamení Býka prechovávajú lásku k všetkému krásnemu. Disponujú tiež silnou túžbou dopriať si zmyslové zážitky. Zodpovedná je za to planéta Venuša, ktorá im vládne. Sú pri zemi a majú upokojujúcu povahu, ktorú ostatní považujú za neuveriteľne príťažlivú. Oddanosť pohodliu a potešeniu robí ich osobnosť nielen príťažlivou, ale aj hlboko upokojujúcou.

atraktívna žena
zdroj: Pexels/Anastasiya Gepp

Lev

Levy nemožno prehliadnuť. Často vojdú do miestnosti s kráľovským sebavedomím, ktoré okamžite priťahuje pohľady. Pod vládou Slnka vyžarujú teplo a vitalitu. Aj vďaka tomu sú prirodzene príťažlivé. Ide tiež o veľkorysé a nadšené osoby, ktoré šíria pozitivitu kdekoľvek prídu. Aj to im pridáva na príťažlivosti.

Váhy

Váhy sú známe svojím šarmom a vyrovnanou povahou. Vládne im Venuša, planéta krásy, lásky a harmónie. Majú prirodzenú príťažlivosť, ktorú je ťažké ignorovať. Osoby narodené v tomto znamení sú často považované za diplomatov zverokruhu. Pôvabne a s ľahkosťou sa pohybujú v rôznych spoločenských situáciách. Aj vďaka tomu sa pri nich každý cíti pohodlne. Ich estetické cítenie je dokonalé a robí z nich atraktívnych, ale aj štýlových ľudí.

Atraktívna žena
zdroj: Pexels/Leah Kelley

Škorpión

Škorpióni sú často zahalení rúškom tajomstva, čo im výrazne pridáva na príťažlivosti. Sú známi intenzívnym pohľadom. Svojou osobnosťou k sebe priťahujú ostatných ako magnet. Vášeň a hĺbka ich robia neuveriteľne príťažlivými. Vyžarujú totižto sebavedomie a náznak nebezpečenstva, čo je pre mnohých neodolateľná kombinácia.

A chceš vedieť, aký bude tvoj posledný júnový týždeň? Dočítaš sa to po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy