Pexels/Vjapratama

Valentín je sviatok, ktorý buď miluješ, alebo nenávidíš. Neexistuje nič medzitým. Pre niektorých ľudí je 14. február doslova strata času – myslia si, že Valentín je v tejto dobe iba o darčekoch a vôbec nie o láske.

Práve tieto znamenia ho neznášajú.

Kozorožec

Ľudia v znamení Kozorožca milujú verne, no nie vášnivo. Keď sa zamilujú, ich city sú stále a ani po rokoch sa nemenia. O Valentíne si myslia, že je to komerčný sviatok, ktorý chce z ľudí vytiahnuť čo najviac peňazí. To je dôvod, pre ktorý ho neznášajú. Nejde o lásku, ale o reklamu. Všade vidia zamilované pohľadnice, bonboniéry, ruže… Kozorožci toto vôbec nemusia, pretože podľa nich nie je láska o darčekoch.

Vodnár

Títo ľudia sú v otázke lásky komplikovaní. Majú veľa problémov, pre ktoré si nemôžu nájsť priateľa. Keď si ho (niekedy) konečne nájdu, prenášajú tieto problémy na neho. Taktiež sa nevedia rozhodnúť, či chcú byť s jedným človekom po celý život, alebo chcú mať veľa nezáväzných vzťahov. Neznášajú Valentín preto, lebo sú zvyčajne cez toto obdobie sami. Neznesú pohľad na zamilovaných ľudí, keď nemajú lásku.

Panna

Pre toto znamenie je to úplne zbytočný sviatok. Ľudia narodení v znamení Panny by najradšej 14. február preskočili, pretože sa im ho nechce oslavovať. Nemajú lásku založenú na romantike, no na činoch a skutkoch. Tento sviatok neznášajú preto, pretože sa od nich chce, aby boli romantickí a to oni nevedia. Láska je pre nich vtedy, keď si s milovanou osobou rozumejú, keď idú spolu na prechádzku, alebo keď sa spolu môžu objímať. Pre nich je láska všetko okolo, nie len 14. 2.

Škorpión

Nie je väčší odporca Valentínu, než človek, ktorý je narodený v znamení Škorpióna. Títo ľudia prejavujú lásku vášnivo, úprimne a do vzťahu idú s plným nasadením. Vedia hovoriť milé slovíčka na počkanie a nosiť darčeky milovanej osobe každý deň. Preto nechápu, prečo to musia robiť akurát na Valentína a čím je Valentín tak špeciálny. Majú k nemu prirodzený odpor.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating