Pexels/Murat Esibatir

Niektoré znamenia v sebe skrývajú vlastnosti, o ktorých si ani nevedela. Konkrétne tieto znamenia vedia viesť dvojitý život bez toho, aby ti niečo pripadalo divné, alebo čudné.

Sú to najlepší klamári a vedia si vymyslieť dôveryhodnú výhovorku na všetko.

Kozorožec

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení Kozorožca sú fanatici. Nadchnú sa pre všetko a túžia po veľkej moci. Často sa z nich stávajú workoholici, pretože sa nevedia zmieriť s neúspechom. Sú nekompromisní a keď nie je tak, ako povedia oni, urobia si svoj vlastný plán a program. Preto sa niekedy stane, že vedú dvojitý život – chcú mať všetko podľa seba a aby sa mali čo najlepšie.

zdroj: Pexels/Wilson Vitorino

Blíženci

Títo ľudia sem museli bezvýhradne patriť. Je naozaj pravda, že v nich prebývajú dve osobnosti a často sa nevedia pre niektoré veci rozhodnúť. Majú vrtkavú povahu, ktorú nie je možné skrotiť. Sú rozmaznaní a podobne ako Kozorožci, aj oni musia mať všetko. Dvojitý život vedú najmä pri priateľoch, pretože chcú, aby ich videli len v tom najlepšom svetle.

Rak

Ľudia, ktorí sú narodení v znamení Raka, sú večne nespokojní. Hundrú na všetko, čo sa im stane v živote a za žiadnych okolností nevedia prejaviť vďačnosť. Veľmi rýchlo sa stanú nevernými a podvádzajú svojich partnerov. Často ich menia, pretože nie sú najlepší na dlhodobý vzťah. Keď sa o to niekto pokúsi, udržiavajú dvojitý život – jeden ako zadaní ľudia, druhý život ako single.

zdroj: Pexels/Min An

Strelec

Strelci majú nevhodné správanie už od detstva. Sú nerozhodní a s ničím si nerobia starosti. Majú svoj okruh priateľov, ktorým neklamú, no tým novým sa neboja zaklamať a narozprávať im o sebe veci, ktoré nie sú pravdivé. Je to v nich – chcú zažiariť a tak dávajú najavo iba svoje dobré stránky a hovoria aj veci, ktoré nie sú pravdivé. Nikto ich neodhalí, pretože majú všetko dôsledne preštudované a detaily zo svojich dvoch životov ovládajú naspamäť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy