láska v zime

Posledný mesiac v roku prináša naozaj pestré situácie, s ktorými sa budú musieť popasovať viaceré znamenia. Niektoré si ho však budú môcť vychutnávať plnými dúškami a užívať si krásne dni, ktoré im hviezdy počas nastávajúceho obdobia prinesú. Kto sa môže tešiť na krásny december?

Znamenia, ktoré čaká krásny december

Baran

Horoskop hovorí, že prvý zimný mesiac prinesie do tvojho milostného života o niečo viac pokoja. Obzvlášť ak si v novembri musela znášať miestami odpor Venuše. Nastáva čas, kedy ti planéta lásky prestane brániť v tomto smere a budeš sa cítiť konečne šťastná, spokojná a zamilovaná.

Planéta Mars ti bude dodávať veľa energie v pracovnej oblasti, predovšetkým vtedy, ak narazíš na nejaké menšie prekážky. S jej podporou všetko zvládneš bravúrne.

dievča s okuliarmi čítala horoskop
zdroj: Unsplash/Tyler Nix

Panna

Pre osoby tohto znamenia bude mesiac december omnoho zaujímavejší ako ten predchádzajúci. Venuša a Merkúr sa na teba opäť usmejú a prinesú dobré správy v emocionálnej aj profesionálnej oblasti.

Najmä v prvej časti mesiaca nebude núdza o dobré príležitosti. Jupiter ti pomôže zrealizovať tvoje projekty. Využi všetky priaznivé dni tohto mesiaca na to, aby si sa cítila spokojne, pretože si to zaslúžiš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy