žena v zime

Nový týždeň nám opäť klope na dvere a horoskop hovorí, že pre niektoré znamenia zverokruhu bude náročný. Problémy sa môžu objaviť najviac v láske, kedy planéta lásky, krásy a harmónie bude omnoho menej prajnou. Čakajú problémy aj teba?

Znamenia, ktoré čaká náročný týždeň

Býk

Počas tohto nového decembrového týždňa sa planéta lásky dostane do opozície voči tvojmu znameniu. V tvojom vzťahu by sa mohlo objaviť napätie, ktoré v niektorých prípadoch môže vyústiť do skutočnej krízy.

Horoskop radí, aby si to brala ako príležitosť na istý rast. To znamená, že by si mala byť otvorená riešeniu problémov, ktoré si často nechcela vidieť. Napokon tento váš zväzok to môže posilniť a budete si ešte viac bližší.

horoskop
zdroj: Pexels/Pixabay

Blíženci

Nastávajúce dni ti prinesú viac stresu a cítiť sa môžeš pod tlakom. Mars v opozícii voči tvojmu znameniu ti môže vysať všetku tvoju energiu, zatiaľ čo Saturn v nepriaznivej polohe by ťa mohol požiadať o spochybnenie niektorých dôležitých istôt.

Nemaj z toho však vôbec strach, pretože každá chvíľa je skvelou príležitosťou na zmenu a platí to aj v tvojom prípade. Ako sa hovorí, zmena je život. Niekedy to vyzerá na prvý pohľad ako niečo, čo viac bolí, než teší, no zdanie často klame.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy