láska v zime

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Škorpión

Tento posledný mesiac v roku bude pre teba mesiacom lásky, nakoľko Venuša vstúpi do tvojho znamenia a už od 4. dňa bude pripravená poskytnúť ti týždne plné vášne.

K nezadaným by mohol konečne prísť ten pravý partner. Dobré správy očakávaj aj v profesionálnej oblasti a to vďaka priazni Merkúra. Teš sa z týchto chvíľ, ktoré ti hviezdy prajú, pretože nie všetkým je dopriate to, čo tebe.

pár v zasnežených horách
zdroj: Unsplash/Christine Donaldson

Strelec

Tento prvý zimný mesiac, so Slnkom a Marsom v tvojom znamení, ti dodá veľa krásnej energie. O zaujímavé príležitosti a stretnutia nebude núdza najmä v posledných dňoch roka, kedy sa do tvojho znamenia dostane aj planéta Merkúr a Venuša.

Nezadané by konečne mohli stretnúť niekoho veľmi výnimočného, ​​s kým vzťah porastie až v januári. Dobré správy môžeš očakávať aj v pracovnej oblasti.

Kozorožec

December bude pre teba rozhodne zaujímavým mesiacom, počnúc jeho prvým dňom. Planéta Merkúr vstúpi do tvojho znamenia a je pripravená priniesť ti skvelé správy týkajúce sa najmä práce.

Aj v láske sa vracia pokoj po tom, čo si zažila dosť napätý mesiac november. Planéta Venuša je pripravená napraviť to a darovať ti dni plné vášne. Nič krajšie si si nemohla priať, preto si naplno užívaj tento posledný mesiac v roku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy