žena

Hovorí sa, že prvý mesiac v novom roku je vraj pre nás veľmi dôležitý. Či už je tomu tak alebo onak, nič sa nemení na tom, že je pre mnohé z nás akýmsi odrazovým mostíkom. Pre niektoré znamenia zverokruhu začne veľmi priaznivo. Kto sa môže tešiť najviac?

Znamenia, ktoré čaká krásny január

Býk

Počas prvého mesiaca v novom roku si budeš môcť konečne vydýchnuť a zožať plody všetkého svojho úsilia. Mars sa od 5. januára opäť stáva pre tvoje znamenie priaznivým a dodáva ti veľa pozitívnej energie, ale aj chuti zapojiť sa do všetkého, čo ťa napĺňa. Jupiter s Merkúrom ti prinesie od 15. januára mnoho veľkých zadosťučinení, najmä v pracovnej oblasti.

Lev

Január začal krásnou oblohou pre tvoje znamenie, ktorému sa aj napriek nepriaznivej polohe Jupitera podarí dosiahnuť dôležitý cieľ. Na konečné víťazstvo si budeš musieť ešte chvíľu počkať, no prvá časť mesiaca ti prinesie veľké zadosťučinenie v profesionálnej oblasti. V láske môžeš až do 24. januára počítať s priaznivou Venušou, ktorá sľubuje šťastné a vášnivé stretnutia.

láska
zdroj: Pexels/Victoria Strelka_ph

Panna

Horoskop hovorí, že planéta Mars sa od 5. januára vráti do tvojho znamenia a bude hrať vo tvoj prospech. Prinesie ti krásnu energiu obnovy a sily. Od 15. januára sa na teba opäť usmeje aj Merkúr. Mohla by prísť k tebe milá odpoveď, na ktorú si čakala. Napokon sa aj Venuša vráti na tvoju stranu a počnúc 24. januárom uprednostní aj sféru pocitov.

V januári na náš čakajú aj tieto dôležité astrologické momenty, ktoré nás môžu príjemne ovplyvniť. O ktoré pôjde sa môžeš dozvedieť v tomto našom článku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy