Hovorí sa, že ľudia narodení v znamení škorpióna sú tí najkomplikovanejší, najzáhadnejší a najtajnejší, akých môžeš poznať.

Ak je niekto taký v tvojom živote, máš veľké šťastie, že sa s ním priatelíš alebo si vo vzťahu. Milovala som muža, ktorý bol v znamení škorpióna a naučil ma o láske veľmi veľa. Vzťah s ním bola tá najkrajšia vec, ktorú som kedy zažila. Naučil ma, že záleží na maličkostiach. Všímal si všetko, dokonca aj to, čo som sa snažila skryť a vždy ma nejakým zaujímavým spôsobom prekvapil.

Naučil ma, že zraniť ľudí nečakane je veľmi bolestivé. Že niekedy to proste nechceme a aj tak sa to stane. Možno tomu nemôžeš zabrániť a hneď na to prídu výčitky. Naučil ma, že aj keď sa poznáme, musím mať nejaké tajomstvo (malé tajomstvá, ktoré sú do istej miery príťažlivé, majú všetci). Naučil ma, že ak som pre niečo zapálená a moje srdce horí za tým, aby som si to splnila, nemôže ma nič zastaviť. Je to typ muža, ktorý ma podporoval hádam vo všetkom.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

 

Muž v znamení škorpióna je veľmi citlivý. Nikdy nevieš odhadnúť, čo si môžeš dovoliť alebo nie. Či ho tým nahneváš alebo bude rád a tvoje city bude opätovať.

Na začiatku bol opatrný v tom, komu dáva svoje srdce, no keď sme boli spolu dlhšie, nemohla som si priať byť viac milovaná. Naučil ma, že keď ma niekto potrebuje, mám tu pre neho byť, pretože nikdy neviem, kedy budem potrebovať niečo ja.

Pripomínal mi to často a čím dlhšie nie sme spolu, tým silnejšie tomu začínam veriť. Muž v znamení škorpióna je buď všetko alebo nič. Buď ho budeš nenávidieť za to, aký je k tebe zo začiatku chladný alebo ho budeš bezpodmienečne milovať za to, keď zistíš, aký naozaj je.

Naučil ma láske a to mi stačí na celý život. Lebo vďaka nemu viem, ako mám milovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.