instagram/couple

Trpezlivosť síce ruže prináša, no nie každý človek jej má dostatok na to, aby sa ich dočkal. Niektorí jednoducho nevedia minútku vydržať a všetko chcú mať ihneď. To však neplatí pri ľuďoch narodených v nasledujúcich 3 znameniach. Tých len tak nevytočíš, majú trpezlivosti a vnútorného pokoja na rozdávanie!

Býk

Býk patrí k azda vnútorne najpokojnejším a najtrpezlivejším ľuďom vôbec. Má silnú povahu a chcel by toho mať veľa, pretože má majetnícke sklony, no nedupe nohou, aby to bolo okamžite. Rád si na dobré počká. Vďaka svojmu pokoju a trpezlivosti sa nenechá len tak vyviesť z miery.

Túto jeho vlastnosť ocenia najmä partneri, ktorí majú nezvyčajné koníčky. Nič im na ne totiž nepovie a trpezlivo ich bude vo všetkom podporovať.

Panna

U Panny je poriadok a rozum na prvom mieste. Nenechá sa ovládnuť citmi, takže len tak z ničoho nič nevybuchne a nebude robiť scény, keď niečo nejde tak, akoby chcela. Rada si veci vopred organizuje, takže priestor na to byť netrpezlivá ani nemá.

Chladné uvažovanie, vnútorný pokoj a logika nad intuíciou u nej vždy vyhrávajú.

Váhy

Ľudia narodení v znamení Váh sú veľmi priateľskí, optimistickí a milujú svoj pokoj. Harmóniou a čistotou sa chcú obklopovať vo všetkých oblastiach svojho života. Nervy, netrpezlivé správanie či krik im do toho vôbec nezapadá.

Veci sa vždy snažia riešiť s chladnou hlavou, aby mali čas premýšľať. Ak niečo chcú, taktiež si to vopred premyslia, aby to neskôr neľutovali. Netrpezlivosti a nervom len tak ľahko neprepadnú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy