Survivor 3

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Prvá vypadnutá súťažiaca z najdrsnejšej šou Survivor sa objavila v relácii portálu Extra.cz – eXtra host. Práve tam teraz prehovorila o zvláštnom správaní jednej z celebrít. Takisto však odkryla prekvapivé pozadie hry. Pozri, čo prezradila.

Tretie pokračovanie drsnej šou Survivor môžeš monentálne sledovať na platforme Voyo. Ako si možno už postrehla, v súťaži proti sebe bojujú známe tváre, ktoré tento rok naplnili kmeň Titánov, no a na druhej strane sú obyčajní ľudia.

V kmeni Titánov sa tento rok objavili napríklad Samuel „Pirát“ Krištofič, česká herečka Ivana Jirešová alebo podnikateľka Ornella Koktová. Celkom prekvapivo však v tomto kmeni nebojuje influencerka Ráchel Karnižová ani fitness influencer Jakub Bína, ktorí vstúpili do hry o čosi neskôr.

YouTuber si zo šou Survivor robí srandu a vlastnú šou

Práve známe tváre po príchode nových účastníkov prehrali dôležitý boj o imunitu a na kmeňovej rade tak museli vyradiť prvého súťažiaceho. Individuálnu imunitu si ešte predtým vybojoval komik Martin Mikyska alias Mikýř, ktorý však podľa extra.cz spravil poriadne nečakaný krok.

Náhrdelník imunity totižto podaroval spevákovi Sebastianovi, čím sa v podstate sám nominoval do duelu. V tom sa proti nemu postavila zvolená speváčka a influencerka Adéla Krejedlová, ktorá sa po prehre a odchode z ostrova objavila v šou eXtra host, ktorá je dostupná na portáli extra.cz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Mikyska (@martin_mikyska)

„Pretože mať tam človeka, ktorý podráža tvoju autoritu a podráža význam celej hry … Niekoľko tisíc ľudí sa do Survivor hlási a praje si tam byť a Mikýř si robí sám zo seba aj zo všetkého srandu,“ myslí si Adéla.

Ako informuje portál Extra.cz, moderátor Ondřej Novtoný dostal na otázku, prečo to YouTuber urobil, odpoveď, že je to podľa neho vtipné. Adéla o svojom spoluhráčovi prezradila, že bol naozaj fajn, až pokiaľ sa nezapli kamery. Vtedy podľa nej úplne zmenil správanie a začal hrať svoju šou.

Šou vraj nezvláda známa podnikateľka

Adéla Krejdlová zároveň prezradila, že keby s ňou do duelu nejde práve komik, hra by pokračovala úplne inak. Jedna zo súťažiacich to totižto už na ostrove vraj nezvláda.

„Myslela som, že povie, že sa vzdáva imunity a nominuje sám seba do duelu. Prečo do toho bol zatiahnutý Sebastian, to neviem, prečo urobil. Ornella za ním v ten deň niekoľkokrát prišla a prosila ho, aby ju nominoval, povedala mi, že ak so mnou pôjde do duelu ona, tak ma nechá okamžite vyhrať, povie, že odstupuje a nebude to kmeň stáť dve hlavy,“ prezradila speváčka.

Survivor je tento rok teda naozaj plný prekvapení.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Ornella Koktova🇨🇿🌳🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 (@ornellakoktova)

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News