Známa slovenská speváčka

Známa slovenská speváčka prežila v pondelok veľmi nepríjemné ráno. Barbora Piešová sa na svojom instagramovom profile podelila s fanúšikmi so správou, že mala autonehodu. 

Stalo sa to hneď ráno o 6:48, keď sa vybrala do Malaciek na plaváreň. Z ničoho nič do nej nabúral iný šofér. Nikomu sa, vďakabohu, nič nestalo, komunikácia bola na milej úrovni. Síce to bola rana a mám nové auto, ale prvé, čo som spravila, tak som utekala za ním zistiť či je v poriadku. Jeho auto bolo nepojazdné, moje len rozbité,“ informovala víťazka SuperStar svojich sledovateľov.

Barbora Piešová
zdroj: nstagram/barborapiesova_official

Väčší šok ale nastal vo chvíli, keď 22-ročná známa slovenská speváčka chcela zavolať políciu, aby prišli na miesto nehody. „Volali sme policajtov, ktorí nám povedali, že si to máme vyriešiť sami. Haló! Volala som druhýkrát a poslali policajta až po minúte prosenia do telefónu,“ posťažovala sa Barbora na svojom profile.

Na jej aute bola odhadovaná škoda 7-tisíc eur a druhé auto bolo „na totálku“. Ak by polícia na miesto nehody neprišla, mohli by mať problémy s poisťovňou a preplatením poistky. Barbora odkázala fanúšikom, aby si na cestách dávali väčší pozor.

Známa slovenská speváčka nehoda
zdroj: Instagram/barborapiesova_official

Autonehoda sa, našťastie, zaobišla bez ujmy na zdraví, schytali to iba plechy na autách. Barbora si aj počas leta užíva koncerty a venuje sa spevu. Ak si nepočula jej skladbu „Snáď“, v ktorej si zahrali aj Laura s Martinom z Love Island, pozri si náš článok, v ktorom nájdeš aj spomínaný videoklip.

Barbora Piešová
zdroj: Instagram/barborapiesova_official

Zdroj: Instagram/barborapiesova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News