Instagram/kulhanekmartin, Instagram/chrebetova

Víťazi Love Island Laura Chrebetová a Martin Kulhánek poriadne prekvapili všetkých fanúšikov. V piatok zverejnila Laura na svojom profile svadobnú fotku, podľa ktorej to vyzeralo tak, že si dvojica povedala svoje áno.

K tomu ešte pridala aj popis v podobe čísla tri so srdiečkom, takže pod príspevkom sa im hromadili aj gratulácie k bábätku. Na druhej strane sa objavili špekulácie o tom, že malo ísť len o natáčanie videoklipu. Dvojica nechala všetkých sledovateľov v napätí, pretože sa k ničomu nevyjadrili.

Úvahy o bábätku sa však nepotvrdili, keďže pridala aj ďalšie fotky s číslami. Počas víkendu zverejnila Laura ešte dve snímky zo svadby, ku ktorým napísala 2 a 1. Išlo teda o odpočítavanie k niečomu inému. Zábery boli naozaj z natáčania klipu. Konkrétne išlo o novinku Snáď od víťazky SuperStar Barbory Piešovej.

Nová skladba mala premiéru len pred pár minútami a až teraz Laura prezradila fanúšikom, že sa žiadna reálna svadba nekonala.

zdroj: Instagram/chrebetova

Určite ti odporúčame novú pieseň vypočuť. Nielen že má veľmi pekný text, ale vydaril sa aj videoklip. Je v ňom zachytený príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí sa vezmú a zostarnú spolu. Po takom happy ende túži asi každý pár.

Barbora Piešová a jej novinka Snáď

Zdroj: Instagram/chrebetova, YouTube/Barbora Piešová

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News