Zmena účesu

Zmena účesu nemusí automaticky znamenať, že sa za ňou ukrýva nejaký chlap. Niekedy takéto oživenie padne naozaj vhod a dokáže z teba urobiť doslova inú ženu. Presvedčia ťa o tom aj nasledovné snímky z beauty salóna SelfStation, ktorý na svojom instagramovom profile zverejňuje neuveriteľné snímky pred a po. 

Kaderníčka Jurgita Malakauskaitė má šikovné a zlaté ručičky, preto ju vyhľadáva množstvo žien. Nebojí sa dokonca ani takých výrazných transformácií, kedy sa z dlhovlások stanú ženy s krátkymi vlasmi. Možno sa ti takáto zmena zdá príliš radikálna, ale tieto fotky ťa presvedčia o tom, že môže ísť o jeden z najlepších nápadov.

Je možné, že niečo také láka aj teba, len si doteraz nevedela nájsť odvahu. Počúvaj svoje srdce a urob to, k čomu ťa nabáda. Jasné, že to pre tvojich blízkych bude zo začiatku šok, ale keď ty sama budeš s výsledkom spokojná, budú určite aj oni.

Vybrali sme pre teba tie najlepšie príspevky z jej profilu, ktoré si môžeš pozrieť v našej FOTOGALÉRII. Daj nám vedieť, ktorá zmena účesu sa ti páči najviac a akú by si chcela podstúpiť aj ty sama.

A ak chceš mať svoje vlasy zdravé a krásne, pozri si náš nedávny článok. Nájdeš v ňom tipy na produkty, ktoré by si mala pravidelne používať.

Zdroj: Instagram/self_station

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty