instagram.com/katka.jakes

Zmena je život a každý z nás ju niekedy potrebuje, aby sme vystúpili zo stereotypu. Príkladom je aj Katarína Jakeš (Štumpfová), úspešná tanečníčka, influencerka a mamička malej Izabely. Chcela naplniť svoju potrebu po zmene, a tak si dala ofinu, kvôli ktorej zožala kritiku. Toto adresovala ľuďom na svojom instagramovom profile.

Katka v poste uviedla, že sa k tomuto kroku dlho odhodlávala. Nebola si zmenou strihu istá, no napokon to neoľutovala. Takáto bola nadšená tesne po odchode z kaderníctva.

Napriek pocitu radosti z novej zmeny, dočkala sa aj negatívnych komentárov. Svojim sledovateľom preto odkazuje nasledovné.

„Nehnevajte sa, ale nedá mi sa nevyjadriť k predchádzajúcemu postu. Ako mama na materskej, ktorá dva roky nevystrčila päty z domu, som sa rozhodla pre zmenu. Nebolo to zväčšenie pŕs ani pier, ale bola to jedna obyčajná ofina,“ vysvetlila v úvode.

Napriek veľkému odhodlávaniu sa, s výsledkom je spokojná a chcela si ho rozhodne užiť. Hoci sa snaží, nebrať si všetko k srdcu, pretože každý má nárok na svoj vlastný názor, isté veci dokážu zamrzieť.

View this post on Instagram

Nehnevajte sa ale neda mi sa nevyjadriť k predchádzajúcemu postu. Ako mama na materskej, ktora dva roky nevystrčila paty z domu som sa rozhodla pre zmenu. Nebolo to zväčšenie pŕs ani pier ale bola to jedna obyčajná ofina.🙈Pre mna to bolo veľké odhodlanie, bola som zvedavá ake to bude. S výsledkom som bola spokojná, a chcela som si tú dočasnú zmenu užiť. Nepýtala som sa na názory, napriek tomu sa našli ženy ktore sa k môjmu účesu vyjadrili negativne. Neberiem vám to, nemusi sa to páčiť každému. Ale neverím ze by ste mi to povedali do očí a neverím ze by to dobre padlo vam keby niekto okomentoval vas keby ste prisli od kadernika A VY STE SI TEN KOMENTAR NEVYPYTALI. Pre mňa je dôležité že sa to páči môjmu mužovi a mame a samozrejme mne. Ja už som voči takýmto komentárom obrnená len chcem poukázať na dve veci: 1. Nikdy nehovorte to čo nechcete aby povedali vám, 2. nikdy do komentáru na instagrame nepíšte to, čo by ste človeku nepovedali do očí. Pekný večer vám prajeme aj s mojou milovanou ofinou!❤️

A post shared by Katka Jakeš (Štumpfová) (@katka.jakes) on

„Neberiem vám to, nemusí sa to páčiť každému. Ale neverím, že by ste mi to povedali do očí a neverím, že by to dobre padlo vám, keby niekto okomentoval vás, keby ste prišli od kaderníka A VY STE SI TEN KOMENTÁR NEVYPÝTALI,“ adresovala na margo negatívnej kritiky.

Známej tanečníčke hlavne záleží na tom, aby sa páčila svojim najbližším a predovšetkým sebe. Lenže tento druh negatívnej správy nemusí každému padnúť vhod. Preto ľuďom odporúča nasledovné: „Nikdy nehovorte to, čo nechcete, aby povedali vám. Nikdy do komentáru na instagrame nepíšte to, čo by ste človeku nepovedali do očí.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News