Zlatica Puškárová

Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová bola od novembra minulého roku mimo obrazu kvôli problémom s neutíchajúcim kašľom. A hoci sa mala do Televíznych novín viackrát vrátiť, stále sa jej návrat odkladal. Teraz je už jasné, aký osud ju v Markíze čaká a prezradila to aj na Instagrame!

Obľúbenú moderátorku od televíznych kamier odstavilo podlomené zdravie. A keďže blondínka bola dlhoročnou markizáckou stálicou a diváci si jej návrat priam žiadali, portál tvnoviny.sk konečne prišiel s pozitívnou správou. Puškárová sa predstaví v novom autorskom seriáli s názvom „Zlaté talenty so Zlaticou“.

Tento projekt sa už čoskoro stane súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny. Pôjde o pravidelnú rubriku, v rámci ktorej moderátorku čaká cestovanie po celom Slovensku.

Divákom a diváčkam za televíznymi obrazovkami bude Zlatica Puškárová predstavovať talentovaných ľudí, ktorí si zaslúžia mediálnu pozornosť.

„Zobrala som kameru, mikrofón do ruky a hľadám inú tvár Slovenska. Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, častokrát až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné,“ hovorí Puškárová na Instagrame.

Zlatica je zo svojej novej práce nadšená a vidí v tom obrovský zmysel. „Chcem tak prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na talenty, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale celú spoločnosť. Vidím príležitosť práve v tomto kritickom období, prirodzene vyvolať hrdosť a nie nenávisť,“ vysvetľuje moderátorka.

Mimo jej komfortnej zóny?

Puškárová si tak po rokoch práce televíznej hlásateľky vyskúša niečo nové. „Sama som zvedavá, kam ma táto cesta privedie, už teraz ma ale veľmi baví. Ľudia, ktorých stretávam sú skvelí, priateľskí, a som rada, že som vyšla z televízneho štúdia medzi ľudí,“ dodala Zlatica.

Vďaka tejto príležitosti mama dvoch chlapcov spozná nové destinácie Slovenska. To určite bude vyžadovať množstvo času, no Zlatica má obrovskú oporu v manželovi Patrikovi a celej rodine.

Zdroj: tvnoviny.sk, Instagram/zlaticapuskarova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News