Pexels/Kate Andreeshcheva

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Máš strach z prekonávania prekážok? Potom asi patríš medzi tieto znamenia. Ženy, ktoré sa v nich narodili, sú bojazlivé a skoro v ničom si neveria. Z celého zverokruhu majú najväčší problém so sebavedomím.

Ryby

Žena v tomto znamení má sebavedomia najmenej. Aj keď je veľmi šikovná, ľahko sa prispôsobuje a zvykne si na všetko, čo jej osud prinesie a vôbec si neverí. Slová a kritiku berie príliš vážne, preto sa jej všetko dotkne a niekedy ju vie zraniť aj dobre mienená rada.

Nie je kolektívny typ človeka, pretože potrebuje o všetkom veľa premýšľať a keď sa jej niečo nepodarí, skúša to osamote dovtedy, dokým sa jej to nevydarí. Až keď je so sebou 100 % spokojná, dokáže vyjsť medzi ľudí a pochybovať o sebe menej.

Váhy

Sebavedomie tejto ženy je ako na hojdačke. Keď má dobrý deň, verí si a myslí si o sebe, že je najlepšia. Bohužiaľ, ak sa zle vyspí, netrúfa si niesť žiadnu zodpovednosť a pred ľuďmi sa uzatvára. Nerozhodnosť jej komplikuje život, no učí sa s ňou žiť.

Kritiku nesie lepšie, než žena v znamení Ryby, no tiež sa jej vie dotknúť. Hlavne vtedy, keď sa snaží z celých síl a niekto jej povie, že aj napriek tomu to nie je perfektné. Vtedy ju to dokáže skutočne položiť.

Rak

Ak poznáš túto ženu, tak vieš, že dokáže byť náladová. Hanblivosť má v krvi, pretože sa dokáže uvoľniť iba pred ľuďmi, ktorých dobre pozná. Ak je v neznámom kolektíve, je bojazlivá a v niektorých situáciách zo seba nevydá ani hlások. Všetko záleží iba od toho, v akom prostredí sa nachádza.

Jej sebavedomie je na tom trochu lepšie, no tiež si neverí každý deň. Občas sa cíti ako nepremožiteľná bohyňa a niekedy má pocit, že vyzerá ako nevyspatá matka na materskej dovolenke.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy