Unsplash/Seth Doyle

Hovorí sa, že niektorí ľudia ti budú závidieť aj pekné počasie na pohrebe. Dúfame, že medzi nich nepatríš. Môžeš sa o tom presvedčiť nižšie, pretože ti dnes predstavíme trojicu ženských znamení, ktoré vedia závidieť najviac z celého zverokruhu.

Škorpión

Žena v znamení Škorpióna môže mať akéhokoľvek muža, na ktorého ukáže. Problém je v tom, že ona chce vždy toho, ktorého majú jej priateľky. Závidí im, pretože si o sebe myslí, že nie je dosť dobrá. Stále sa s niekým porovnáva a pochybuje o sebe.

Aj keď navonok pôsobí, že žije dokonalým životom, nie je to pravda. Vo vnútri sa často cíti osamelá a nemilovaná. Závidí ľuďom, ktorí majú niekoho pri sebe, pretože si pomaly začína myslieť, že ona nikoho nestretne.

Kozorožec

Táto žena je dobre vychovaná, preto pri nej nikdy nepocítiš, že závidí. Dusí to v sebe, lebo vie, že je to zlá vlastnosť. Napriek tomu sa nemôže preniesť cez to, že niektorí majú viac šťastia, než ona sama.

Do života je absolútne nepoužiteľná, každého človeka vníma ako potenciálnu hrozbu a vidí, aké má nedostatky. Neuvedomuje si, že nikto nie je dokonalý. Problémy a chyby majú všetci, len ich nedávajú najavo.

Ryby

Citlivá Ryba vie, ako má ľudí ovládať. Vie byť milujúca a plná lásky, no taktiež je často závistlivá. V živote sa jej veľmi nedarí, preto závidí všetkým kamoškám, ktoré majú partnerov, mužov, deti, dom, byt alebo sú aspoň úspešné v práci.

Avšak, nie je na tom tak zle, že by sa nemohla pochváliť žiadnym úspechom. Jednoducho to nevie a tak o sebe stále pochybuje. Závidí všetkým ich šťastie, pritom sa nezameriava na to svoje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy