Každá z nás občas strávi večer v spomienkach na našich bývalých. Aj tých dobrých, aj o tých zlých. Ďakujeme, že ten hlupák už zmizol z nášho života, aj keď jazvy ešte nie sú zahojené. Búchame si hlavu o stenu, prečo sme nechali toho zlatúšika, pri ktorom by sme sa mali výborne. Popíjame s našimi najlepšími priateľkami dobré vínko a smejeme sa cez slzy. Ráno nám okrem spomienok zostane ešte dobrá bolesť hlavy a my môžeme ďalej pokračovať v každodennom živote, v ktorom už vraj nikdy nenájdeme toho „pravého“.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Ty. Máš za sebou už nejaký ten vzťah. Aj vážny, aj krátky, aj ten, ktorý ľutuješ. Každá sme zažili pravé kúzlo lásky a zaľúbenia sa. Každá sme už niekoho milovali, chceli, dali mu zbohom. Takisto sme zažili aj vytriezvenie a návrat do reality.

To, že si sama, neznamená, že to tak bude navždy.

weheartit.com

Zanevrela si na lásku a svoje city si zamkla. Nikoho nechceš pustiť do svojho života. Nechceš, aby niekto v tebe prebudil lásku. Odmietaš niekomu prejavovať lásku a dávať do vzťahu viac. Ak sa ti niekto zapáči, neberieš to vážne a povieš, že by to aj tak nešlo.

Vraj sa nikdy nevydáš, pretože dnešný svet ti nič dobré neponúka a dobrí muži sú už zadaní.

Vraj si nikdy nenájdeš niekoho, kto ťa bude skutočne milovať.

Vraj dnešné vzťahy nestoja za veľa a ty nemieniť trpieť.

weheartit.com

Chápem ťa. Dnes nie sú vzťahy komplikované, no ľudia áno. A ty si to veľmi dobre uvedomuješ. Áno, je naozaj skvelé o tom vtipkovať s kamarátkami, ktoré sú tiež slobodné, v podstate šťastné no ak premýšľajú o svojej budúcnosti, začnú pochybovať, či nájdu niečo skutočne hodnotné vo svojom vzťahu s niekým, kto to bude myslieť skutočne vážne.

Máš plné právo sa chovať na dnešný svet a na dnešných ľudí. No nikdy nehovor, že sa nevydáš! Možno boli v tvojom živote len tí, ktorí ťa pripravili na niečo lepšie. Na niečo, čo si budeš vážiť, keď to príde a nikdy to už nebudeš chcieť stratiť. Si ešte mladá a možno naozaj málo skúsená, aby si mala hneď niekoho, kto by mal byť tvojim manželom.

Nezúfaj. Raduj sa zo života, pretože aj tieto skúsenosti ťa robia silnejšiou a budeš pripravená na toho pravého. Nestrachuj sa o svoju budúcnosť a o lásku v nej. Všetko krásne na teba len čaká. Neopovrhuj ľuďmi a nehovor, že si ťa nikto nebude vážiť a že radšej budeš sama. Nehovor tak.

Ver, že jedného dňa sa to všetko zmení.

Ver, že skutočne zažiješ lásku, po ktorej túžiš.

Bude nezabudnuteľná.

A ty nikdy už nepovieš, že sa nevydáš.