stocksy.com

Nie len ženy sú tie ranené v láske. Ak si sa práve TY popálil vo vzťahu, tento článok je venovaný tebe. Väčšina týchto článkov sú práve pre zlomené dievčatá, ženy, ktorým bolo akýmsi spôsobom ublížené. ALE ja verím, že nie len ženy rozchod prežívajú ťažko.

nathan-walker-39137 Foto: unsplash.com

Viem, že láska býva najkrajšia zo začiatku. Máš nasadené ružové okuliare a všetko je nádherné. Po pár mesiacoch, ba dokonca týždňoch už prichádza ťažšie obdobie a v mnohých prípadoch aj prelomové, v ktorom sa rozhoduje o vás a o tom, či váš vzťah bude prosperujúci aj v budúcnosti.

Ľúbil si. Veľmi si ľúbil presne to dievča, ktoré ti sľúbilo, že ťa bude ľúbiť bezhranične, ak aj ty ju.
Dával si jej všetko, čo si jej na očiach videl. Stále to nebolo dosť? Bolo! Dievčina si asi neuvedomovala, čo mala alebo skôr, aká výnimočná osoba tu pre ňu stále bola.

Venoval si jej svoju pozornosť, všetok svoj voľný čas, ale ona to aj tak neocenila. Toto dievča ešte nie je pripravené na vzťah. Na normálny vzťah, ktorých je v dnešnom svete stále menej a menej.

lee-key-119856 Foto: unsplash.com

Ak sa ti niečo také stalo, v tomto prípade buď rád, že už nie si s tou, ktorá ťa nechala, ktorá nevidela, aký výnimočný si. A buď vďačný, že ťa môže spoznať tá, ktorá uvidí tvoje dobré srdce, ktorá ocení tvoju snahu a opätuje ti lásku, ktorou vieš ľúbiť.

Nevzdávaj sa. Počkaj na tú pravú, pretože tá žena, ktorá ťa nechala ísť si ťa nezaslúžila. Čaká ťa niečo nové, niečo nádherné, niečo zmysluplné a úžasné.

Zo začiatku to možno bude ťažké a budú ťa sprevádzať spomienky, zážitky a spoločné chvíle, ale ak vytrváš, príde odmena. Buď vytrvalý a rozvíjaj svoje vnútro. Rozvíjaj svoje dary a talenty. A modli sa. Modli sa za to dievča, ktoré sa možno práve teraz modlí za teba a čaká, kým budeš mať prísť do jej cesty. Vtedy do seba všetko zapadne. Pochopíš, prečo sa to všetko malo stať. Pochopíš, že ľudia v našich životoch majú určitú rolu, niečo nás naučia, ale ďalej už musíme kráčať bez nich. Všetko do seba zapadne ako puzzle. Musíš si len chvíľku počkať. Veď na dobré sa musí čakať. 🙂


 

A preto, môj milý priateľ, zlomený a unavený z lásky, ktorá nevyšla. Nevešaj hlavu, nevzdávaj sa. Niekde tam vo svete je dievča, ktoré ti ponúkne toho toľko, o čom ani nesnívaš. Len vydrž!

❤ #citat #nadnes #laska #odzadu

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife