Unsplash/Nathan Dumlao

Ich počiatočný záujem sa nedá prehliadnuť, časom je však všetko inak. Niektoré znamenia zverokruhu sú skrátka tak falošné, že mať ich za známych chce poriadnu dávku nervov, a mať ich za najlepších kamarátov? Tak to už je len pre silné povahy, ktoré znesú čokoľvek a kedykoľvek! Preto si prečítaj nižšie, o ktorých znameniach je to vôbec reč. Pozor na nich! A ak si sa náhodou našla ty v jednom z nich, vyhýbaj sa týmto negatívnym vlastnostiam. Ved predsa, priateľstvo je veľmi hodnotná radosť v živote.

Panna

Praktické znamenie s veľmi dobre organizačnými schopnosťami, ktorého priateľstvo je však ako s lotériou. Ak ťa človek narodený v tomto znamení chce hneď od začiatku za priateľa, máš vyhraté, bude ti oddaná spriaznená duša. Ak však bude pociťovať pravý opak, môžeš sa rozlúčiť, že ti bude venovať čo i len minútu zo života. Tvoje pocity zahodí rovno do koša a ani to, že tvoje city sa zranili, neberie vôbec do úvahy.

Vodnár

Tak ako pri Panne, aj Vodnár musí cítiť, že vaše priateľstvo má význam. Pokiaľ tomu tak nie je, radšej sa rozhodne ísť samostatnou cestou a radšej ani nebude vyhľadávať spoločnosť. Napriek bohémskej povesti zastáva konzervatívne pozície a dokáže viesť dlhé kázania o morálke. Jeho morálne pravidlá však nemusia korešpondovať s tými všeobecne akceptovanými druhých. Takže áno, rád poúča o svojej pravde a to môže byť dôvod mnohých konfliktov. Nerád si dokonca Vodnár necháva aj poradiť.

Ryby

Na jednej strane emotívne a naivné, na druhej strane majú najväčšie sklony k zákernostiam. Vo všeobecnosti Rybám vie ľahko podľahnúť človek najmä kvôli milej tvári a zdanlivo dobrým úmyslom. Ale dávaj si pozor, pretože sú nebezpečné a taktiež dokážu ublížiť viac, ako by si si želala. Ich drzosť je mnohokrát to, čo by ti vedelo poriadne ublížiť. Provokácia a arogancia naozaj nie je niečo, čo by sme potrebovali.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy