pinterest.com

Dnes je krásny slnečný deň, ktorý ti dáva „dúfam“ pozitívnu energiu.  Preto som sa rozhodla napísať článok o cvičení, ktoré ti dodá energiu zasa v tých najupršanejších  dňoch.

Jumping, je cvičenie,  na ktoré potrebuješ len trampolínku. Na nej je upevnená tyč s rukoväťami,  aby  si sa mala čoho držať keď sa do toho poriadne oprieš.

pinterest.com pinterest.com

Je to druh dynamického cvičenia veľmi podobný  skákaniu na švihadle,  akurát ťa chráni pred tvrdým dopadom na podlahu alebo betón,  pretože dopadneš na mäkkú trampolínu,  ktorá ťa opäť odrazí späť.

Pri Jumpingu sa môžeš skutočne odreagovať a vyblázniť.  Je to skvelý spôsob ako sa vyskákať z únavy, hnevu a stresu, spolu s dynamickou hudbou,  ktorú pri tom počúvaš.

pinterest.com pinterest.com

Na Slovensku sa toto cvičenie stáva stále známejším a známejším, len v Bratislave je niekoľko fitnesscentier,  kde sa môžeš ísť poriadne vyskákať.

Preto, ak rada skáčeš tak ako ja,  potrebuješ sa niekde zbaviť zlej energie,  schudnúť pár kíl, odísť s úsmevom na tvári po cvičení a s veľkou energiu v sebe tak choď do Jumpingu dievča 🙂

uzkybanner

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness