pinterest/archív Octago

Zabudni na nudné chvíle na pláži a skús niečo nové. Je tu dovolenka, akú si ešte nezažila a ktorá ti dopomôže k tvojmu lepšiemu a krajšiemu ja!

Určite si spomínaš na dovolenky, ktorých hlavnou náplňou bolo vylyhovanie na pláži a vyjedanie zmrzliny a večerného bufetu. Po takomto týždni bohémstva si sa domov vrátila síce krásne opálená, no o nejaké to kilo ťažšia.

archív Octago

Prečo však nevyskúšať takú dovolenku, ktorá ťa nakopne energiou? Namiesto pasivity tvoje dni naplní športovou aktivitou a ty sa možno vrátiš ťažšia, no prírastkom budú svaly, nie tuk. Dnešným trendom totiž nie je lenivý oddych, ale aktívny životný štýl! 🙂

O čom to vlastne hovorím? O letnom OCTAGO Campe, ktorý posúva dovolenkovú klasiku na nový level a mení ju na týždeň nabitý cvičením a zábavou. Počas siedmich dní od 26. augusta do 2. septembra sa nebudeš nudiť ani sekundu. Spoznáš nových kamošov a možno aj nájdeš letnú lásku. Minimálne tú k cvičeniu. 🙂

archív Octago

Čaká na teba to najlepšie z leta. More, slnko a dobré jedlo na krásnom chorvátskom ostrove Ugljan v hoteli s polpenziou. Pravidelné workouty niekoľkokrát do dňa vrátane ranného kardia a tréningu s vlastnou váhou tela, ktoré je jedným z najúčinnejších foriem cvičenia. To všetko pod vedením skúsených mladých trénerov.

archív Octago

Neboj sa, nemusíš byť skúsená fitnesska, aby si sa mohla prihlásiť. 🙂 Pobyt je aj pre tých, ktorí s cvičením nemajú veľké skúsenosti. Stačí mať odvahu a chuť spraviť niečo pre svoje zdravšie a lepšie ja. A v spoločnosti aktívnych mladých ľudí to predsa vždy ide lepšie.

Neznamená to však, že to bude vojenský výcvik, na ktorom vypľuješ dušu. Ide predovšetkým o zábavu a skvelý pocit zo samej seba . Oddychovať, plávať a opaľovať sa môžeš koľko len chceš, no spestria ti to spoločné aktivity, súťaže a výlety. To všetko len za 347 eur.

archív Octago

Tak čo, ideš do toho? 🙂 Zober kamošku či frajera alebo poď pokojne sama, pretože tú najlepšiu partiu nájdeš na OCTAGO campe. August sa možno ešte zdá byť ďaleko, no prihlasovanie je v plnom prúde, preto neváhaj a uchmatni si svoje miesto tu už teraz.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness