Instagram/llnzz

Vo svojom ďalšom príbehu Lula napísala, že aj tak sa našlo pár ľudí, ktorí sa snažia zničiť úmysel jej spolupráce, čo ju úprimne veľmi mrzí. „Kolagén rozhodne nelieči úzkosti a depresie a nikdy som to ani netvrdila. Do kolagénu mňa ako prvú napadlo primiešať látky na podporu zdravého psychického fungovania a zvládania denného stresu. Vďaka tomuto kolagénu môžeme pomôcť vytvoriť to, čo sa na Slovensku zadarmo neposkytuje,“ povedala influencerka na svoju obranu.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

„Niektorí ľudia ma kritizujú, že tvrdím, že kolagén vylieči úzkosť a že som sa tu dušovala ako CBD stojí za k*t. Sú to ľudia, ktorí pletú hrušky s jablkami a totálne pretáčajú všetko, čo som povedala a aj vtedy, keď to ide na dobrú vec. Áno, aj takíto sú ľudia, áno, presne kvôli takýmto vznikajú poruchy a traumy,“ napísala na adresu neprajníkov.

zdroj: Instagram/llnzz

Všetkých hejterov poslala terorizovať okolie tam, kde im to iní ľudia tolerujú. Ona takéto správanie na svojom profile nestrpí a už neraz nemala problém priznať, že podobných sledovateľov blokuje a maže.

Aby toho nebolo málo, okrem kritiky kvôli novému kolagénu ju doma čakal aj list z advokátskej kancelárie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News