Trendy pedikúra na leto

Leto je oficiálne tu a s ním aj obdobie nosenia sandálok či šľapiek. Keďže vtedy sú naše nohy viac na očiach, zaslúžia si aj patričnú úpravu, ku ktorej patrí aj upravená pedikúra. Prinášame ti horúce tipy na trendy letné nechty.

Predtým, než sa pustíš do úpravy nechtov, je dôležité sa postarať o základnú starostlivosť. Namoč si nohy do teplej vody s prídavkom soli alebo éterických olejov na upokojenie a zjemnenie pokožky.

Použi peeling na odstránenie odumretých kožných buniek a až potom sa venuj samotným nechtom. Skráť si ich do požadovanej dĺžky, zarovnaj pilníkom a nezabudni zatlačiť alebo odstrániť kožtičku.

Trendy pedikúra na leto 2024

Farby

Biely lak

Biela farba na nechtoch je univerzálna a vždy moderná. Jej elegantná čistota je ideálna pre letné dni a hodí sa k akémukoľvek outfitu. Navyše, biela na opálenej pokožke priam žiari.

Letná pedikúra - biela
zdroj: Pexels/Rachel Claire

Pastelové odtiene

Svetloružová, mätová zelená, levanduľová či broskyňová farba, to sú ideálne na leto. Tieto jemné a svieže farby dodajú tvojim nechtom elegantný a sofistikovaný vzhľad.

Neónové farby 

Ak máš rada odvážne a výrazné farby, neónové odtiene sú pre teba to pravé. Žiarivá žltá, oranžová či ružová určite upútajú pozornosť a dodajú tvojim nohám letný šmrnc.

Neónové nechty
zdroj: Unsplash/Juja Han

Metalické a trblietavé odtiene

Zlaté, strieborné alebo bronzové nechty sú skvelým spôsobom, ako dodať  nohám luxusný vzhľad. Tieto metalické odtiene odrážajú svetlo a vytvárajú tak nádherný efekt.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty