Jar sa nám pomaly mení na leto a s ním sa odhaľuje naše telo stále viac a viac. Ako ženy sa preto staráme o dokonale hladkú pokožku, kilá na brušku, ktoré chceme zhodiť, kým si oblečieme plavky, ale aj detaily, akými sú naše nechty. Teraz to už však nie je len o rukách, ale aj o nohách. V šľapkách či sandáloch odhaľujeme totiž aj to, ako dbáme o svoje chodidlá. Nohy si totiž zaslúžia pozornosť, ktorú im počas zimy veľmi nedávame a fresh pedikúra je nutnosť.

Teraz nastal ten čas, kedy si musíš dať záležať viac na tom, či budeš mať svoje pazúriky rovnomerne nalakované, päty hladké a žiadne chĺpky ani na palcoch. Či už pôjdeš len tak von do mesta alebo sa vyberieš na kúpalisko, tvoje nohy budú musieť dýchať. Ale čo s farbou? Ladiť s manikúrou alebo zvoliť na nohy iný dizajn?

Najpraktickejšou voľbou pre ženy je francúzska mani a pedi alebo lak v nude odtieňoch. Čím nenápadnejší, tým lepší – ak sa zlúpe alebo inak poškodí, nebude to tak viditeľné. Najmä ak budeš na dovolenke, ušetrí ti to veľa starostí. Ale nie je to už nuda?

Ak miluješ farby a rada experimentuješ, mala by si vedieť, že trendom bude aj tento rok fresh pedikúra, s ktorou tvoje nohy „ožijú“. Báť sa nemusíš živých farieb, ale ani detailov v podobe kreslených dizajnov. Ak je to už na teba príliš, zvoľ si len jednu farbu, ideálne sýtu pastelovú, ktorá na opálených chodidlách úplne vynikne.

Fresh pedikúra, za ktorú sa nebudeš hanbiť

Nezabúdaj, že pedikúra nie je len o samotných nechtoch, ale celkovo o starostlivosti o nohy. To, ako si môžeš sama dopriať pocit ako v salóne, sme ti spísali v našom nedávnom článku TU.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.