Tinder je aplikácia, ktorá stále viac a viac naberá na svojej popularite. Veľa žien i mužov hľadá prostredníctvom nej práve to, čo im chýba. Niekto hľadá lásku, iný hľadá len chvíľkové potešenie. Na svoje si príde asi skutočne každý. No nemysli si, že ju využívajú iba bežní smrteľníci. Po tejto aplikácií siahli už dokonca aj známe tváre.  Možno, že s hľadaním tej pravej, prípadne toho pravého, majú ešte viac starostí, než by sme predpokladali.

Výnimkou nie je ani Zac Efron. Tento 28-ročný hollywoodsky herec, ktorého pred pár rokmi preslávil v tej dobe veľmi obľúbený High School Musical, sa tiež rozhodol využiť modernú formu zoznamovania. Kto by to bol povedal, že niekto s jeho vzhľadom, popularitou a bankovým kontom bude odkázaný na zoznamku? Nuž, daň za slávu sa môže prejaviť aj takýmto spôsobom.5533972348_9531b312f5_z

Foto: flickr.com

Zac sa v nedávnom rozhovore pre The Times zdôveril, že s hľadaním svojej osudovej lásky má naozaj veľké problémy. Po jeho jarnom rozchode s modelkou Sami Miro sa odhodlal vyskúšať spomínanú aplikáciu. Jeho počiatočné nadšenie však vystriedalo trpké sklamanie.  Vôbec to nešlo tak ľahko, ako si predstavoval.

Všetky dievčatá a dámy, ktoré boli Zacovi sympatické, ho jednoducho odmietli. Otvorene si priznajme, pravdepodobne by sme reagovali rovnako. Ak by nám na Tindri vyskočila fotka nejakého známeho fešáka, pokladali by sme takýto profil za ukážkový fake, nič viac ako trápny pokus obyčajného zúfalca. Úbohý Zac!

Čo dodať…možno si sa nachádzala v rovnakom kúte sveta ako on, možno si sa mu páčila, odmietla ho a premárnila tak svoju celoživotnú šancu. Ale ako sa vraví „nikdy nehovor nikdy“, možné je takmer všetko, práve sme si ukázali skvelý príklad. Neostáva nám teda nič iné, ako držať tomuto mladému mužovi palce s hľadaním jeho vyvolenej.

Foto: elitedaily.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife