Miesta v Európe, ktoré musíš navštíviť
Instagram/visit.mykonos/montsaintmichel.off

Možno by si povedala, že Európa sa ničím veľkým nevyznačuje. Že všetko je všade také stereotypné a práve za jej hranicami sa nachádza krásny svet. Tvojím snom je možno ísť do Ameriky, na Havaj, Kanady, do Ázie, Afriky či Japonska. V našej FOTOGALÉRII nižšie ťa ale presvedčíme, že plnohodnotne dovolenkovať sa oplatí aj v Európe.

Takéto nádherné miesta máme v Európe

Leto nám už klope na dvere a s ním aj čas dovoleniek. Niektorí ľudia si ich plánujú už na začiatku roka. Iní si to zase nechávajú na poslednú chvíľu. Ak teda patríš do tej druhej skupiny dovolenkárov, si na správnom mieste.

Vo FOTOGALÉRII nižšie ťa inšpirujeme fotkami krásnych miest, ktoré by si mala navštíviť aspoň raz za život. Za dovolenkou ako z rozprávky pritom nemusíš ísť ďaleko. U nás nájdeš doslova poklady.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lefkada Greece (@lefkadagreece)

Napríklad také Grécko. Má niekoľko malých, veľkých, známych, no aj menej známych ostrovov. A práve v tej poslednej skupine býva to veľké čaro. Počula si už o Kefalonii, kde sa nachádzajú nádherné pláže? Aj ostrov Lefkada sa vyznačuje neuveriteľnými krásami, ktoré ťa jednoznačne uchvátia a budeš sa tam cítiť ako na Maldivách či Zanzibare.

Rovnako je nádhernou krajinou aj Portugalsko. No ak nechceš stráviť horúce leto plné otravného natierania sa opaľovacími krémami, vyber sa napríklad do Škandinávie. Vidieť nádherné nórske fjordy môže byť zážitkom na celý život. No to ani zďaleka nie je všetko. Vo FOTOGALÉRII toho uvidíš oveľa viac.

Ak však aj napriek tomu trváš na dovolenke v exotike, TIETO pláže musíš určite navštíviť. Ide totiž o najkrajšie miesta na svete. No musíš uznať, že Európa je taktiež nádherná a netreba zabúdať ani na Slovensko. Napríklad v našich Vysokých či Nízkych Tatrách nepochybne zažiješ krásnu dovolenku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie