Xénia a Lukáš
Instagram/xenia_gregusova

Je mladá, šikovná a na Instagrame mimoriadne obľúbená. Xénia Gregušová má len 23 rokov, no za sebou už súťaž krásy, ale aj 2 reality šou, z ktorých jednu dokonca aj vyhrala. Televízia jej tak priniesla úspech aj na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 272-tisíc fanúšikov. Tým sa úprimne zdôverila s veľkými novinkami vo svojom živote.

Vďaka víťazstvu na Farme si domov odniesla krásnu sumu a o peniaze nemá núdzu ani vďaka reality šou Survivor, spolupráci s televíziou Markíza, či značkami, ktoré prezentuje na svojom profile. Výhra zo statku išla do nového auta, no Xénia netajila, že si financie aj šetrí. To jej zabezpečilo, že sa spolu s partnerom Lukášom rozhodla pre vážny krok v ich živote.

Zaľúbenci sa len včera pochválili správou o tom, že sa čoskoro presťahujú. Tentokrát to však bude už do ich vlastného bývania. Teda, ako Xénia upresnila, pravdou je, že daný byt v Žiline kúpila ona a Lukáš tam s ňou bude žiť. Ten už má svoju nehnuteľnosť v inom meste. Kým sa však nasťahujú, čaká ich veľká prerábka, keďže je potrebná rekonštrukcia. Tu chcú ušetriť a robiť čo najviac vecí svojpomocne.

Fanúšikovia si však na fotografiách všimli, že byt zrejme nie je to jediné, čo mladá tanečníčka a influencerka, má v živote nové.

Mnohé správy sa totiž týkajú jej poprsia, ktoré je väčšie, než si diváci pamätajú. Ani na túto otázku nemala problém odpovedať. Jej vyjadrenie, ako aj ďalšie detaily o novom bývaní, nájdeš v našej fotogalérii nižšie.

Xénia a Lukáš v novom byte

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News